Jak můžete strávit večer?


Jak můžete strávit večer?
Jak můžete strávit večer?

Přestože jsou v dnešní době všichni přímo posedlí prací a tráví v ní čím dál více času, bez ohledu na to, jestli musí nebo jen chtějí, i tak si občas večer rádi odpočinou a stráví jej nějakou příjemnou činností. Zvlášť v zimních měsících jsou večery čím dál delší a programová nabídka televizí je někdy tak mizivá, že hledáte cokoliv, čím byste se mohli zabavit. Jak můžete strávit večer?

Deskové hry

Hraní deskových her je i v současnosti velmi oblíbené. Sami uvidíte, jak vás tyto hry chytí hned, jak se do nich pustíte. Zasedněte k nějaké hře s přáteli či rodinou, případně s partnerem. Na výběr máte nepřeberné množství různých her, kde klasikou jsou třeba Monopoly či Scrabble, Člověče nezlob se, šachy, dáma atd.

Ovšem seženete i takové, které mají sexuální podtext, čímž můžete zabít dvě mouchy jednou ranou, když si je zahrajete s partnerem. Někdo dává přednost pexesu, další kartám a jiní si potrpí na vědomostní hry. Záleží jen na vás, co si vyberete.


Ruční práce

Nikdo vás samozřejmě nenutí, že máte hned plést svetry, vyšívat či háčkovat. Existuje mnoho forem ručních prací. Zabijte třeba čas výrobou dárků pro jednotlivé členy rodiny, například k narozeninám, svátkům, Vánocům a mnoha dalším příležitostem. Vyrobit můžete třeba ozdoby, svícny, fotoalba, stojánky na tužky a podobně. Nic nepotěší víc, než vlastnoručně vyrobený dárek. Pokud nemáte chuť na dárky, zkuste si třeba vytvořit nějaké vychytávky do domácnosti.

Čtení a poslech

Dokážete si představit něco lepšího, než je napínavá kniha, do které se můžete začíst, když jste zachumlaní pod dekou? Něco hezkého si přečtete, zabijete spoustu času a ještě si při tom skvěle odpočinete. Jestli nejste fanoušky večerního čtení a přesto vás knihy baví, zkuste audioknihy, mezi nimiž je skutečně velká spousta titulů.

Co dalšího můžete večer dělat?

  • Pustit si nějaký pěkný film
  • Vymalovávat obrazy podle daných předloh
  • Surfovat na internetu
  • Zkusit různé online kurzy
  • Luštit křížovky
  • Zapařit si nějaké super počítačové hry, případně na playstationu atd.
 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..