Najděte si svůj poklad


Najděte si svůj poklad

Už jako malé děti snad všechny přitahovaly příběhy o ukrytých pokladech a každá dobrodružná výprava musela končit zaslouženou odměnou, kterou si nejlépe sami vystopujete. A možná vás tato touha nepřešla ani ve starším věku. Naštěstí je v současné době hledání a lovení kovových pokladů i různých artefaktů doslova hitem, a tak není problém si něco takového vyzkoušet na vlastní kůži.

Magnet fishing

Poklady či železné artefakty se však většinou nalézají na místech, kam se člověk buď jen velmi těžko, nebo vůbec nedostane. A právě v takovém případě přichází na řadu takzvaný magnet fishing. Jedná se o velmi silný, ale přitom rozměrově malý magnet, který se díky své velikosti dostane i na místa a k předmětům, kde detektor kovu nemá šanci. Můžete tedy hledat ztracené kovové předměty zaklíněné mezi kameny či utopené v rybníce, kašně nebo ve studni.


Silný magnet navíc nevyužijete jen v případě hledání pokladů, ale hodí se například i v domácí dílně, kde na něj snadno nachytáte popadané hřebíky či šroubky. Stejně tak s ním vylovíte utopené nářadí na rybách, nebo třeba i šperk, který vám spadl do studny.

Magnet pro lovce pokladů

Pokud si i nadále chcete splnit svůj dětský sen a toužíte se vydat hledat ukryté poklady, vyzkoušejte super silný magnet pro lovce pokladů F 300, jehož magnetická síla je 310 kg z každé strany. Díky tomu, že je oboustranný zvyšuje svou účinnost při hledání předmětů pod vodou. Stačí, když magnetem táhnete po dně a všechny magnetické artefakty v okolí se k němu přichytí. Pak už stačí pouze poklady sundat a magnet očistit. Navíc díky očku ze dvou stran na něj snadno připevníte lano či drát, a lépe se tak dostanete tam, kam potřebujete. V případě takto silných magnetů se však doporučuje zakoupit také speciální zesílené lano, které na očko magnetu přivážete pevným typem uzlu.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..