Nakupte 11. 11. na Aliexpressu a dostaňte část peněz zpět

Nakupte 11. 11. na Aliexpressu a dostaňte část peněz zpět


Vánoce se blíží, a je nejvyšší čas začít nakupovat dárky. Obchody na to myslí, a tak nás v předvánoční době čeká několik dnů výhodného nakupování. Toho nejbližšího se dočkáme už v pátek 11. 11. To budou totiž na Aliexpressu slevy až 50 %.

Když tedy v pátek na svatého Martina nakoupíte na Aliexpressu, můžete vydělat dvojnásobně. Navíc si tím odbydete starosti s vánočními dárky. Teď je tak akorát doba na objednávání zboží ze zahraničí, aby stihlo přijít.

Cashback – část peněz z nákupu se vám vrátí

Celoročně můžete při internetových nákupech využívat tzv. cashback systém. Jde o to, že když se zaregistrujete na cashback portál, můžete dostávat zpět určitá procenta z utracených částek. V ČR tento model není příliš známý, avšak v USA jej využívají zcela běžně.

U nás vám pomůže vydělávat nakupováním portál Plná peněženka. Stačí se tam zaregistrovat a pak přes odkaz z něj zamířit na některý ze stovek e-shopů, s nimiž spolupracuje. Je důležité zamířit do obchodu přes odkaz z Plné peněženky, aby se platba spárovala a na váš účet v Plné peněžence byla po nákupu připsána odměna.

Kdo to platí?

Dobrá otázka. Portál www.PlnaPenezenka.cz je pouze zprostředkovatel. Peníze vám dávají přímo e-shopy, v nichž nakupujete. Jsou to částky, které mají vyčleněné na marketing. Cashback systém je pro ně nástrojem jak získat zákazníky a do marketingu by stejně musely něco investovat.

Aliexpress day – slevy až 50 %

V pátek 11. 11. můžete zkombinovat cashback systém a výhodné slevy na Aliexpressu. Tento obchod se vším možným od elektroniky přes oblečení až k domácím vychytávkám totiž s Plnou peněženkou spolupracuje také. Na pátek chystá velké slevy až do výše 50 % a ukazuje je uživatelům už teď.

Pokud dnes zamíříte na Aliexpress, u zboží už uvidíte, kolik bude stát v pátek. Nic vám nebrání využít pár dní na sestavení nákupního seznamu a v pátek to všechno jen objednáte. Odbydete si nepříjemnou povinnost nakupování dárků a dvojnásobně potěšíte svou peněženku.

 1 komentář na Nakupte 11. 11. na Aliexpressu a dostaňte část peněz zpět

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.