Navrhněte si vlastní tričko!

Navrhněte si vlastní tričko!

Navrhněte si vlastní tričko!

Dřív byla situace s módou v Česku docela jednoduchá. Všichni nosili to stejné, protože nic jiného prostě nebylo. Dnes je výběr oblečení daleko bohatší, avšak můžete si všimnout, že spousta lidí stejně nosí to samé. Kolikrát jste už na různých neznámých i známých viděli stejné tričko? Jestli máte tuctových triček dost, je čas navrhnout si vlastní!

Citát, vtipný obrázek nebo nějakou hlášku z oblíbeného filmu? Je jen na vás, co budete nosit na tričku. Fantazii se meze nekladou. Možná chcete být tajemní a mít na tričku něco, co jen tak někdo nepochopí. Třeba se naopak vynasnažíte pobavit svým outfitem všechny okolo. Ať už vám hlavou běží jakýkoliv nápad na skvělé tričko, nenechte si ho pro sebe!


Profesionální grafik váš nápad přetvoří

Prvotní nápad je při tvorbě originálního trička nejdůležitější. Vůbec nevadí, že jej neumíte výtvarně zrealizovat. Od toho už jsou tady profesionální grafici. Ti mu dodají šťávu, barvy a styl. Ne, nelekejte se, nemusíte shánět designéra a platit nesmyslné částky za návrh trička. Český e-shop s vtipný oblečením GeekShirts.cz tohle vyřeší za vás. Mají tým více než 10 špičkových designérů, kteří si s vaší myšlenkou rádi pohrají.

Víte, jaká skvělá trička už vznikla z popisů jako „akvárko, v němž plavou mrtvé ryby, a pod tím nápis RIPky“ či „Napolen Bonaparte v parodii na Napolen BornToParty“? Schválně prostudujte jejich e-shop, jistě natrefíte na něco, co vás opravdu pobaví.

Jak si nechat udělat vlastní tričko?

Postup je zcela jednoduchý:

1. Mějte nápad.

2. Popište svou ideu, klidně jednou či dvěma větami.

3. Zašlete ho týmu GeekShirts.

A tím je vlastně hotovo. Pak tedy ještě zbývá vybrat si barvu trika, velikost a střih, ovšem to už jsou spíš detaily. Nezapomeňte, že váš motiv nemusí skončit jen na tričku. Můžete si ho nechat dát na mikinu, čepici, plátěnou tašku, polštářek, samolepku, … A když se zadaří, třeba ho budou nosit i další stovky lidí po celé ČR.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..