Nechte si postavit plot na míru

Nechte si postavit plot na míru
Nechte si postavit plot na míru

Dům bez plotu si dokáže málokdo představit. Plot prostě k bydlení patří, jelikož zajišťuje ochranu majetku a zároveň dodává soukromí. Jeho stavba však není jednoduchou záležitostí a je tedy potřeba být dostatečně zručný, vyznat se v jednotlivých materiálech a mít dostatek času. Naštěstí si lze stavbu plotu usnadnit. Obrátit se můžete na firmu, která nabízí stavbu plotu na klíč a dokáže tak postavit plot přesně podle vašich představ.

Volba materiálu

RP-Servis nabízí kompletní stavební realizaci plotu v Praze a okolí. Realizace plotu bude odrážet veškeré vaše požadavky. Mezi specializace firmy patří montáž a stavba pletivových plotů, plotů ze svařovaných pletiv a kovových panelů. Dokáže zajistit i betonové skládané ploty či plaňkové ploty ze dřeva, plastu a dřevoplastu. Výběr materiálu bude pouze na vás, tak aby plot splňoval přesně to, co od plotu očekáváte.

Brána jako součást plotu

Mezi specializaci firmy RP-Servis patří i realizace bran k plotu, bez kterých se nelze v dnešní době obejít. Vybírat můžete z mnoha variant, jako jsou zahradní branky pletivové, branky s výplní svařovaný panel a svařovaná síť či rám branky pro vlastní výplň. Nabízeny jsou rámy s manuálním ovládáním, nebo automatickým pohonem. Zamyslet se můžete i nad samonosnými branami, díky kterým vám odpadnou starosti s odklízením sněhu v zimních měsících. Všechny brány jsou vyráběny v několika rozměrech.

Doplňky k plotu

Plot můžete doplnit například háky na květináče, díky kterým získá plot další rozměr. Háky na květináče jsou vhodné pro zavěšení osázených truhlíků či obdélníkových květináčů. Na záhonech se pak uplatní palisáda z recyklátu, která poslouží k ohraničení květinového záhonu od trávníku. U plotů, které tvoří svařované panely, najdou využití plotové zástěny. Plotové zástěny vytvoří ideální soukromí na vaší zahradě.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..