Nejsnadnější způsob jak zhubnout

Nejsnadnější způsob jak zhubnout

Nejsnadnější způsob jak zhubnout

Je to fakt jednoduchý! Cvičte nebo nežerte. Nebo cvičte a nežerte.

Každé tělo je jiné. Někteří lidé mají spalování neuvěřitelně rychlé, někteří neuvěřitelně  pomalé, někteří zas tak nějak normální. Předpokládám, že když čtete, tenhle článek, nepatříte k tím, kteří snědí pomalu slona ani nevědí jak a pořád váží 50 kilo.  Když jo tak není pro vás a je to vlastně úplně jedno, protože s váhou nemáte problém.

Článek je věnovaný hlavně těm chudákům, kteří se na koláč jenom podívají a kila se na ně bez zpoždění nalepí. Pro ty, kteří v sobě mají jakýsi magnet na tuky. Radu z druhý věty tohohle článku trochu objasním a rozšířím. Ono by to nebylo ani tak podstatní, v té větě je všechno obsaženo, jenomže lidi o hubnutí rádi čtou a myslím, že to pomůže. Tak prosím, přečtete si tenhle článek a pak už jenom dělejte, nečtete už žádný jiný. Když budete dodržovat, co tu bylo napsáno měsíc a nic, nezhubnete ani jedno kilo, dobře, máte moje povolení, přečtěte si další, ale prostě to zkuste. Čtením se totiž nehubne, hubne se děláním. A co máte teda dělat? Když vám teda nestačila poměrně jasná věta č. 2 v tomhle článku, čtěte dál, dozvíte se.


  1. Musíte se smířit s tím, že to takhle máte. Že přibíráte lehko. Jinak to není. Musíte se prostě hlídat.
  2. Rovnice je lehká. Musíte mít větší výdej kalorii než příjem. Jezte míň. Zkuste jíst o třetinu míň. Když se výsledky nedostaví, zkuste jíst o polovici míň.
  3. Když jídlo nezabírá, nebo se vám zdá, že už skoro nic nejíte a pořád nic, musíte zapojit pohyb. Běh, kolo, brusle, posilku. Něco u čeho se pořádně zapotíte.
  4. Ideální je kombinace. Zvýšit pohyb, zmenšit porce jídla a měla by to jít dolu. Když to nejde dolu. Zvyšte pohyb víc, nebo víc zmenšete porce jídla. Něco musí zafungovat. Sledujte se. Každé tělo je jiné, ale rovnice je stejná. Musíte zvýšit výdej a zmenšit příjem. To jak moc, na to musíte přijít samy.
  5. Věřte si a mějte odhodlání. Můžete to dát. Každý může. Zhubnete. Věřte si a hlavně nečtěte už. Začnete to dělat.
 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..