Nevíte, kde se slušně ubytovat v Ostravě? Jan Maria – to je luxusní hotel Ostrava, který hledáte


Nevíte, kde se slušně ubytovat v Ostravě? Jan Maria – to je luxusní hotel Ostrava, který hledáte

Chcete-li se v Ostravě ubytovat s nejvyšším komfortem, hledáte-li luxusní hotel Ostrava pro své známé nebo obchodní partnery, či luxusní restauraci vhodnou i pro svatbu, stavte se v hotelu Jan Maria.

Hotel Ostrava, který nezklame ani ty nejnáročnější, najdete v nádherné revitalizované části Slezské Ostravy. Chvíli budete mít pocit, že jste snad zabloudili do Anglie. Červené cihelné zdivo se zelenými okny není pro Českou republiku zrovna typické. Nádherná stavba hotelu si ponechala svůj rázovitý charakter, k němuž přidala moderní architektonické prvky. Ubytovat se lze v pěti jednolůžkových, 13 dvoulůžkových a 2 trojlůžkových pokojích. Dále je k dispozici jeden suite a jeden bezbariérový dvoulůžkový pokoj.

Když na jídlo, tak do Jan Maria hotelu

Když se řekne luxusní restaurace Ostrava, místním a znalým města se jednoznačně vybaví ta v hotelu Jan Maria. Čeká vás zde špičková gastronomie a skvělý šéfkuchař. Navíc v nádherném prostředí s venkovní terasou, s možností pronájmu salonku, dokonce s vinným sklípkem. Chcete zde oslavit narozeniny? Restaurace Ostrava Jan Maria je připravena i na to a zajistí pro vás nejen salonek a výtečné menu, ale i narozeninový dort.

Když svatba, tak v Jan Maria

Hotel Jan Maria, to je i svatba Ostrava. Toto spojení již funguje téměř jako synonymum. Stěží najdete v Ostravě lépe připravené místo pro luxusní veselku. Mimoostravští hosté se mají možnost v hotelu ubytovat. Restaurace se postará o špičkovou svatební hostinu. No a novomanželé dostanou od hotelu dárek – ubytování v luxusním apartmánu s vanou zcela zdarma. Takže svatební noc, jak má být!

Hledáte místo, kde se zabavit s přáteli? Stavte se na bowling

Bowling Ostrava v Jan Maria, to je opět pojem. Čtyřdráhový bowling s restaurací je skvělým místem pro firemní setkání, ale i čas strávený s přáteli. Dráhy je možné zajímavě nasvítit a rovněž předělat tak, aby si mohli zahrát i nejmenší. Takže se nebojte vzít i partičku bowlingu chtivých dětí.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..