Nevíte si rady s výběrem markýzy? Poradíme vám


Nevíte si rady s výběrem markýzy? Poradíme vám
Nevíte si rady s výběrem markýzy? Poradíme vám

Vybrat správnou markýzu přesně do vašeho exteriéru může být náročné. Proto jsme si pro vás připravili článek, kde vám vše vysvětlíme.

Nabídka markýz je poměrně široká. Pokud se v nich nevyznáte, nemusíte se za to stydět. Právě pro vás jsme totiž připravili článek, který vám pomůže se v tomto tématu zorientovat.

Typy markýz

Markýzy se dají rozdělit do třech skupin na otevřené, polokazetové a kazetové. Otevřenámarkýza patří mezi nejlevnější druhy. Narozdíl od ostatních nemá konstrukci a látku chráněnou kazetou. Aby nedošlo k jejímu poškození nebo zašpinění, musíte ji chránit stříškou, případně umístit někam, kde nic z toho nehrozí. Otevřené markýzy jsou nejlehčím typem markýz, takže nejsou kladeny vysoké požadavky na jejich ukotvení.

Polokazerovémarkýzy v sobě snoubí vlastnosti otevřených a kazetových markýz. Zachovávají si lehkost otevřených markýz, ale přidávají i částečnou ochranu. Látku s navíječem zastřešuje kazeta, která chrání před nepříznivým počasím a dalším možným poškozením. Volán a ramena ale zůstávají nekrytá, takže o ně se budete muset postarat sami. Polokazetová markýza je dobrým kompromisem, a to i v kolonce nákladů. Zaplatíte za ni sice více než za otevřenou, ale výrazně méně než za kazetovou.

Nejkvalitnější zboží

Za kazetové markýzyse však vyplatí připlatit. Jedná se totiž o nejluxusnější modely, které přímo počítají s umístěním do exteriéru. Nenarušují tak celkový vzhled vaší stavby. Hodí se tak do míst, kde by odkrytá konstrukce působila rušivě. Při svinutí navíc celou látku chrání kazeta, takže se můžete těšit i na dlouhou životnost.

Mezi nejlepší dodavatele markýz v tuzemsku patří společnost Shadowmakers. Firma s vámi vyřeší veškeré požadavky a navrhne optimální řešení přímo pro vás. Navíc můžete mít jistotu, že budete mít na zahradě pouze kvalitní markýzy české výroby.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..