Nevyhovuje vám vaše stávající koupelna? Tak ji vyměňte za novou!


Nevyhovuje vám vaše stávající koupelna? Tak ji vyměňte za novou!

Výměna staré koupelny za novou bývá jedním z prvních kroků, ke kterým se pouštíme při rekonstrukci nemovitosti jako takové, a je jedno, zda se jedná o byt či dům. Očista těla přeci musí probíhat v moderních podmínkách. Poradíme vám, nač se zaměřit a co neopomenout. 
Funkční, praktická, ale i lahodící lidskému oku, to jsou zřejmě hlavní parametry současné moderní koupelny. Taková koupelna už díky bohaté nabídce trhu naštěstí už zdaleka není z říše snů. Naopak.

Vana, nebo sprchový kout? Obojí

V žádné koupelně by neměla chybět prostorná vana či sprchový kout – pokud vám to prostory dovolí, pořiďte si obojí. Znáte to, Zatímco někdy máme čas jen na rychlou sprchu, jindy se s chutí naložíme do horké vany.


Obklady a dlažba

Náležitou pozornost věnujte i dlažbě a obkladům. Správě zvolené obklady do koupelny totiž tuto místnost dokáží povznést na zcela jinou úroveň. Nabídka trhu je v tomto segmentu opravdu bohatá. Při výběru dlažby do koupelny v každém případě vnímejte koupelnu jako celek. Zaměřte se proto nejenom na barvu, ale i vhodný formát.

Je libo dlažba z tiskárny?

Trendy materiálem je v současné době matné provedení s povrchem barevných betonů, který najdete například v nabídce společnosti A-keramika (a-keramika.cz). Velmi luxusně působí například do béžových tónů laděná koupelnová série Alfa vyráběná technologií digitálního tisku. Ano, čtete dobře, i dlažbu je dnes možné vytisknout na tiskárně.

Vybíráme koupelnový nábytek

Do koupelny s takovými obklady a dlažbou pak už bude chybět jen vhodný koupelnový nábytek. I toho v portfoliu společnosti A-keramika najdete spoustu. Nás osobně si přímo získala sada Asis v tmavě šedém provedení. Elegantní, s čistými liniemi, jedním slovem luxusní. Ale třeba si vyberete svého favorita. Velmi působivý je i nábytek čistě bílý či s dřevěným dekorem.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..