Nová Škoda Fabia je tady a rozhodně se máte na co těšit!

Nová Škoda Fabia je tady a rozhodně se máte na co těšit!
Nová Škoda Fabia je tady a rozhodně se máte na co těšit!

Nepochybně jste již slyšeli o nové Škodě Fabia, která sice patří k menším vozům, ale v mnoha rodinách u nás slouží také jako jediné auto. Nepochybně je to dáno její vysokou praktičností, kterou oceňuje každý majitel vozů Škoda. U nové Fabie se ukázalo jako rozporuplné zejména rozhodnutí vynechat variantu combi, kterou tak už v nabídce budete hledat marně. Pro Fabii to ale také znamenalo velký krok dopředu a praktická stránka tady je stále přítomna.

Praktická, ale nově stylová

Proč tomu tak? Zrušení combi verze, rozšíření karoserie a mírné snížení dělají z nové Fabie totiž velmi pohledné auto, které proporčně dospělo. Nepochybně lze nový mladoboleslavský počin hodnotit po stránce designu velmi kladně. Když ji navíc ozdobíte o panoramatickou střechu, nebojíme se ji označit za stylovku.

Nová Škoda Fabia je tady a rozhodně se máte na co těšit!

Ceník nové Škody Fabia také vypadá velmi zajímavě, přičemž vybíráte ze dvou základních výbav, a to Ambition a Style. Cena potom začíná, v závislosti na zvolené výbavě, už na částce 339 900 Kč. Kromě toho si můžete k jednotlivým výbavám výhodně pořídit také:

  • Prvky z akčních nabídek výbav
  • Další pakety

Mezi akční nabídky patří třeba Ambition Plus a Style Plus, populární pakety pak jsou například Travel Assist nebo Sportovní paket. V nové Fabii můžete využívat také celou řadu komfortních prvků vybavení interiéru včetně dvouzónové klimatizace. Interiér působí moderním a svěžím dojmem a posouvá vůz zase o kousek dále. Nechybí ale ani vysoká míra praktičnosti, kterou zastupuje třeba zavazadelník o velikosti 380 litrů.

Nová Škoda Fabia je tady a rozhodně se máte na co těšit!

Líbí se vám nová Fabia?

Pokud se chcete podívat na další informace k nové Fabii a máte případné zájem o tento vůz, lze navštívit stránky některého z prodejců nebo se zastavit osobně. Auto-Poly má pro vás celou řadu služeb, stejně tak nabízí skladové vozy nebo si můžete domluvit předváděcí jízdu. Zvolit si můžete pobočku, kde to máte blíže a rádi se zde o vás postarají.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..