Nové i ojeté vozy Dacia a Renault si vyberete online

Nové i ojeté vozy Dacia a Renault si vyberete online

Nákup spotřebního zboží přes internet je dnes už zcela běžnou záležitostí. Jak to ale funguje v případě, že si chcete pořídit nový vůz? K jeho výběru a získání všech důležitých informací vám internet může být rovněž velmi nápomocen.

S širokou nabídkou vozidel značek Renault a Dacia přichází tuzemská společnost Renault Retail Group CZ, která vše podstatné nabízí nejen ve svém showroomu, ale rovnou i na webových stránkách rpz.cz.

Nejnovější modely Renault a Dacia

Na výběr zde máte všechny aktuálně dostupné modely zmíněných dvou značek. Získáte tak například přehledné informace o nových modelech Renault Clio a Megane. Zejména nové Clio je jedním z nejlepších vozů ve své třídě, ideální pro městskou jízdu. Společnost zároveň umožňuje sjednat si testovací jízdu, abyste měli dokonalý přehled o tom, jaké jsou jízdní vlastnosti jednotlivých vozidel.

Dokonalý záruční i pozáruční servis

Firma disponuje i prostornou dílnou, díky čemuž poskytuje komplexní Renault servis a rovněž i Dacia servis. Pracují zde zkušení odborníci, kteří vám na voze provedou nejen běžné mechanické opravy a záruční či pozáruční servis, ale také přesnou diagnostiku, seřízení geometrie náprav, případně třeba test brzd a tlumičů či komplexní prohlídku. V případě, že svůj vůz budete muset v servisu nechat, je možnost si na dobu opravy vypůjčit náhradní vozidlo, abyste i nadále byli pojízdní.

Nabídka spolehlivých ojetých vozů

Renault Retail Group CZ prodává nejen zcela nové, ale i ojeté vozy, u nichž máte jistotu, že jsou v dobrém technickém stavu, tudíž vám bez problémů poslouží řadu následujících let. A pokud se náhodou po čase přeci jen objeví nějaká závada, což se dá u osobních i užitkových aut předpokládat, stačí zajet do servisu, kde si s ní jeho zaměstnanci rychle poradí.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.