Obalový materiál: Dbejte na kvalitu i marketingové využití


Obalový materiál: Dbejte na kvalitu i marketingové využití

Kvalitní obaly jsou zapotřebí v podstatě v každé firmě. Ukládat produkty do starších krabic anebo čehokoli jiného by degradovalo prestiž jakékoli značky. Pokud obalový materiál nakupujete, měli byste si dát pozor na několik velmi důležitých věcí. Jmenovat bychom měli především jeho kvalitu, celkovou nosnost a v neposlední řadě také marketingové využití krabic, obalů a čehokoli jiného. Že nevíte, jakým způsobem řešit nevtíravou a dobře cílenou reklamu? Nevadí. Poradíme vám! Nejprve se ale zaměříme na kvalitu obalového materiálu.

Pevný materiál jako základ

Asi nejvyužívanějšími obaly jsou kartonové krabice různých rozměrů. Není se čemu divit, jelikož dokážou držet požadovaný tvar a jsou opravdu pevné. Sehnat je lze v podstatě ve dvou základních variantách. Tou první jsou takzvané vysekávané krabice. Zakoupíte si je v rozloženém stavu a velmi jednoduše podle předem naznačeného systému je dokážete dát dohromady. Kromě šikovných rukou k tomu nepotřebujete vůbec nic. Druhou variantu představují klopové krabice. Ty se také musí složit, a navíc opatřit lepicími páskami, jež zajistí maximální stabilitu a pevnost konstrukce. Pozor si u krabic dávejte především na pevnost konkrétního kartonového papíru a samotné lepicí pásky.


Lepicí pásky všeho druhu

Ač se to možná nezdá, jsou to právě lepicí pásky, které mohou dokonale identifikovat zboží, jež se ukrývá v krabicích. Alespoň v případě, že zvolíte správný potisk lepicích pásek. Nejčastěji se na ně tisknou loga společností, ale taktéž klasické nápisy nebo cokoliv jiného. Pásky bývají bílé barvy, aby na nich nápis dokázal vyniknout. Určitě není od věci volit klasickou krabici a potištěné pásky. Kombinace barevných vzorovaných boxů a pásek nejsou optimální. Na takovéto krabice se spíše volí transparentní lepicí pásky, případně barevné variace. Ať už potřebujete jakýkoli obalový materiál včetně pásek, podívejte se do nabídky na obalykredo.cz a určitě si vyberete.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..