Obchodování s binárními opcemi: hazard, nebo profese?

Obchodování s binárními opcemi: hazard, nebo profese?

Binární opce jsou investičním nástrojem, který umožňuje investorům obchodovat s pohyby cen zvolených aktiv s předem určenou, fixní návratností. Jinými slovy, obchodování s binárními opcemi je předpovídání vývoje cen určitých komodit, indexů, nebo akcií v určitém časovém intervalu: určení, zda se cena pohne nahoru, nebo dolů. S obchodováním s binárními opcemi předpovídáte pouze to, zda se cena pohne směrem nahoru, nebo dolů během určité doby (kterou si také zvolíte sami). Binární opce se takto jmenují proto, že máte pouze dva možné výsledky: buď se vaše předpověď potvrdí, nebo ne. Při obchodování s binárními opcemi tedy pracujete s principem „vše nebo nic.“ Pokud se vaše prognóza ve chvíli vypršení transakce potvrdí, vyhrajete: dostanete fixní částku peněz. Pokud se ale vaše předpověď nevyplní, nedostanete nic: přijdete o svůj prvotní vklad/investici.

Výhody binárních opcí:

Obchodování s binárními opcemi je velmi snadné, obchodníci nemusejí procházet složitými procesy, stačí jen určit správnou prognózu pohybu tržní ceny aktiva. Je snadnější se to naučit a většina začátečníků nemá ani ze začátku problémy s tímto obchodováním. Většina hazardních her také funguje jednoduše. S binárními opcemi obchodníci mohou obchodovat v zásadě s jakýmkoli produktem, který má nějakou finanční hodnotu. Binární opce se vydávají 7 dní v týdnu, 24 hodin denně – zákaznická podpora je u spolehlivých brokerských společností velmi pokročilá a její pracovníci jsou vám k dispozici 24/7. Investoři mohou obchodovat a dělat prognózy s různými časovými intervaly, které začínají už na 60 vteřinách. To samé platí i pro hazardní hry, například když lidé sází na výsledky fotbalových her nebo turnajů. Na rozdíl od klasických investičních metod, na které jsou lidé zvyklí, je při obchodování s binárními opcemi potenciální návratnost, ale i potenciální riziko známé ještě před samotnou investicí. Binární opce využívají před-vypočítané úrovně rizika, takže si obchodník může přesně zvolit, kolik peněz chce investovat a na jak dlouho. Obchodník také dopředu ví, kolik vyhraje (když uspěje), případně o kolik peněz přijde (když neuspěje). Obchodníci tedy mají neustále kontrolu nad úrovní svého rizika. Metoda vypočítaného rizika je jednou z věcí, kterými se binární opce liší od hazardních her.

Při obchodování s binárními opcemi si obchodník může sám zvládat svůj čas. Doba vypršení investice je dopředu známá. Obchodníci/investoři do binárních opcí nemusejí marnit veškerý svůj čas a pozornost sledováním pákových efektů, rozšíření investic, stop-loss strategií, marží vkladů, skrytých transakcí a úrokových diferenciálů. Obchodníci s tradičními burzovními produkty musejí věnovat mnohem více pozornosti detailům a trávit mnohem více času řešením těchto věcí. S binárními opcemi má obchodník příležitost soustředit se pouze na správnou prognózu vývoje ceny daného aktiva. Hazard se také soustředí na jednu věc – na správný odhad a nic jiného. Při obchodování s binárními opcemi mohou investoři obchodovat s tradičními burzovními produkty, aniž by museli skutečně nakupovat nebo prodávat daná aktiva. Díky tomu jsou binární opce velmi efektivním nástrojem. Různí brokeři poskytují různé nejnižší základní vklady. U některých brokerů budete muset vložit 100 USD, u některých vám ale bude stačit 10 USD. Brokerská společnost BINATEX nabízí možnost jednoho z nejnižších vkladů a i v jiných ohledech funguje lépe, než ostatní brokerské společnosti. V tomto článku se tím budeme zabývat detailněji.

Princip „vše nebo nic“ se používá také ve většině hazardních her, od pokeru až po ruletu, od kola štěstí až po výherní automaty. Můžete tvrdit, že s binárními opcemi lze obchodovat výhradně online, nicméně já tvrdím, že existují i online kasina. Jaký je mezi těmito aktivitami tedy rozdíl?

Hazard, nebo profese?

Když hrajete hazardní hry, závisíte pouze na štěstí. Pochopitelně se můžete například naučit hrát poker, ale nakonec jde vždy pouze o štěstí. Někdy se gamblerům, kteří poprvé vejdou do kasina, podaří vyhrát spoustu peněz, jindy zase hráči, kteří hrají každý den už několik let v kuse, každý den prohrávají. U obchodování s binárními opcemi je situace úplně jiná. Při obchodování s binárními opcemi je štěstí důležité, ale dovednosti důležitější. Zkušení obchodníci si vydělávají peníze rychleji a snadněji ve srovnání se začátečníky. To ovšem neznamená, že začátečníci nemohou začít vydělávat velmi rychle, stačí věnovat čas vhodnému školení. BINATEX je nejlepším brokerem pro začátečníky v obchodování, protože nabízí spoustu vzdělávacích kurzů a poskytuje svým klientům také demo účty. Pokud se chcete stát úspěšným obchodníkem, tyto věci jsou nezbytně důležité.

Proč Binatex?

Binatex má spoustu výhod a silných stránek, mezi které patří například: vzdělávací kurzy, demo účty, snadnost ovládání a dostupnost

S Binatex se můžete naučit, jak se stát úspěšným obchodníkem za velmi krátkou dobu. I zkušení obchodníci doporučují vzdělávací programy na platformě Binatex.

Získáte demo účet s 1000 USD, se kterým se budete moci naučit zásady obchodování a vybudovat si potřebné dovednosti. Využijte tento demo účet k tomu, abyste si vypilovali své schopnosti a teprve potom začněte obchodovat se skutečnými penězi.

Přátelský a zkušený tým zákaznické podpory je připraven vám pomoci 24/7.

Jednoduchost a dostupnost: Binatex se snadno používá a je spolehlivý. Binatex má svůj vlastní software, který se nikdy nepřetíží. Přetížení je při obchodování a provádění transakcí velkým problémem.

A nakonec: minimální investice je jen 10 USD. Můžete začít obchodovat pouze s 10 dolary. To je jasným důkazem toho, že je Binatex dostupný pro každého.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..