Obrazové infrapanely spojí vytápění s estetikou

Obrazové infrapanely spojí vytápění s estetikou
Obrazové infrapanely spojí vytápění s estetikou

Řešíte vytápění vašeho interiéru a neustále dumáte nad alternativami, jež se vám nabízejí? Aby ne, vždyť se jedná z hlediska stavby i rekonstrukce objektu o stěžejní záležitost. Vytápěcí systém tvoří ostatně také poměrně velkou položku v celém rozpočtu. Možností je skutečně hodně. Jednou z nich je bezesporu také vytápění infrapanely. Jedná se o pozoruhodný druh topení, a to především tehdy, když spojíte funkce infratopení a elegantní obrazů. Na ty se můžete v interiéru nejen dívat a inspirovat se, ale můžete si být jistí i tím, že z nich získáte potřebné teplo. A to nikterak draze. Nevěříte? Pak nepřestávejte číst, podíváme se na princip fungování a také samotné obrazy. Nezapomeneme doporučit ani firmu, že infratopení vyrábí.

Princip fungování infratopení není složitý

Jakýmsi základním stavebním kamenem celého infratopení je bezesporu sálání. Jeho složka projde vzduchem přímo ze zdroje, jímž jsou třeba infraobrazy. Teplo vzniká až v momentu, kdy se zmiňovaná složka setká s předměty, jež v dané místnosti jsou. A že jich nebývá málo. Nejčastěji se jedná o nábytek, strop, stěny, podlahovou plochu nebo i samotné lidi. U standardního vytápění cítíte přímo ze zdroje teplý vzduch, u infratopení tomu tak není.   


Jiné, příjemnější a levnější vytápění

Moderní obrazové infrapanely se vyznačují především tím, že vydávají zcela odlišné teplo oproti standardním zdrojům vytápění. Je maximálně přirozené. Dokáže se rozprostřít po celé místnosti a vytváří optimální prostředí. Zapomenout u takovéhoto vytápění lze také n víření prachu. Alergici by jen velmi složitě hledali lepší typ vytápění. Topení je také levnější. Když ho srovnáme s teplovodním vytápěním, dostaneme se k úspoře od 20 do 30 %. Topné obrazy navíc skvěle vypadají.

Stylová topidla v podobě obrazů

Jak co možná nejlépe oživit interiér? Jednoznačně instalací nějakého doplňku. Mezi ty nejčastěji využívané patří bezesporu obrazy. I ty v infra podobě můžete vybírat ve spousta zajímavých variací. Motivů je takřka nepřeberné množství. Krásné jsou jak přírodní variace, květiny, tak i nejrůznější krajiny nebo cokoli jiného. Klidně můžete vsadit i na díla známých mistrů, respektive replik. Budete-li si chtít vytvořit obraz vlastní, není to nejmenší problém. Stačí si zvolit některou vaši fotografii v příslušném rozlišení a v konfigurátoru si obraz na portálu infraobchod.cz navrhnout. Opravdu vůbec nic složitého.

Infraobrazy u specialisty

Jak samotné infraobrazy, tak i infratopení je třeba vybírat v co nejvyšší kvalitě, Tu vám bezesporu zajistí společnost FENIX GROUP, a.s. ta působí na trhu s tímto sortimentem již od roku 1990. Aktuálně působí zhruba v 70 zemích celého světa. vybrat si u ní můžete z uceleného sortimentu za velmi výhodné ceny.  

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..