Omikronová vlna je tu. Respirátory pomáhají očkovaným i neočkovaným

Omikronová vlna je tu. Respirátory pomáhají očkovaným i neočkovaným

Přes očkování zůstávají respirátory nejdůležitější ochranou proti covid-19. Aktuálně se šířící varianta omikron umí obejít imunitu očkovaných 2,7 až 3,7krát snadněji než varianty předchozí. Onemocnění touto variantou má sice menší pravděpodobnost těžkého průběhu a hospitalizace, neznamená to však, že tady tyto komplikace nejsou. Chránit sebe i nejbližší respirátory je v současnosti tou největší jistotou, jak se nenakazit.

Respirátory dnes zachraňují zdraví i životy

I lidé v dobré fyzické a zdravotní kondici mohou projít nepříjemným onemocněním covid-19, nebo po jeho skončení dlouhodobě pociťovat následky. Kolem nás je navíc skupina těch ohroženějších – starší rodiče či prarodiče i chronicky nemocní v rodině, pro které je jakákoliv nákaza covid-19 nebezpečnou. Proto je dobré absolvovat občasné návštěvy vždy ve vhodném respirátoru. Jak si vybrat takový, který je nejméně obtěžujícím?

Lidé si stěžují zejména na to, že se jim v respirátorech špatně dýchá

Ne každý respirátor je však málo prodyšným. Typickým příkladem jsou respirátory českého výrobce GOOD MASK. Jde o FFP 2 respirátory s aktivními filtry, které nabízí certifikovanou ochranu před viry, bakteriemi, kapénkami i prachem, včetně ochrany před covid-19. Mají více než 95% účinnost ochrany, současně však ve srovnání s jinými respirátory zůstávají prodyšnější. Jak to? Materiál používaný u těchto respirátorů je více prodýchatelným. Stejně jako respirátory se i jejich materiál vyrábí u nás v České republice.

Tenký není horší, právě naopak

Ultratenký respirátor GOOD MASK pracuje s celosvětově s nejoblíbenějším designem ochranné masky. Nestaví na falešných marketingových lákadlech prezentujících více používaných vrstev na respirátoru, které totiž nemají na ochranu vliv a pouze snižují prodyšnost respirátoru. GOOD MASK respirátory FFP2 jsou levné, kvalitní, certifikované, skvěle prodyšné a dostupné. Nakoupíte je po kusech i ve vícekusových baleních na Dialekarna.cz. Zde koupíte i antigenní testy na covid-19.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..