Optimalizace podnikových procesů

Optimalizace podnikových procesů
Optimalizace podnikových procesů

Optimalizace provozu a procesu se za poslední desetiletí staly již standardem a snahou většiny společností. Důvod je prostý. V dnešní době hyperkonkurence je nutné hledat úspory, kde je to jen možné ale hlavně být efektivní a neztrácet čas na činnostech, které nepřinášejí žádnou přidanou hodnotu. Způsobů, jak se do něčeho takového pustit je mnoho. Některé společnosti si v tomto oboru vytvářejí vlastní týmy a kompetenční centra, jiné se spoléhají na pomoc externích odborníků.

Jednou ze společností, která v tomto oboru pomáhá ostatním firmám je Lean Six Sigma. Jak už název společnosti sám napovídá, je to zejména metoda Lean a Six Sigma, kterým se ve svém poradenství věnují. Společnost nabízí jednak přímé poradentsví a zároveń kurzy pro zaměnstance firem, pro které nabízí školení Yellow Belt a Green Belt. Jako jediná tuzemská společnost nabízí i volně dostupný workbook, který je první dostupnou publikací svého druhu na našem trhu v českém jazyce.

Optimalizace podnikových procesů

Kromě optimalizace procesů, je to také implementace robotů (Robotic Process Automation) a hledání příležitostí pro automatizaci, organizační transformace, projektový management, čím se polečnost zabývá. Ve svých řadách má odborníky s mnohaletou prací v oboru a to ze všech odvětvá průmyslu s důrazem na zdravotnictví, farmaceutický, automobilový, letecký průmysl, sdílená centra služeb, logistická centra, telco a potravinářský průmysl. Začnětě tak s optimalizací vašich obchodnách a podnikových procesů, co nejdříve.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..