Pánské kotníkové boty – elegantní verze


Pánské kotníkové boty – elegantní verze
Pánské kotníkové boty – elegantní verze

Šatník moderního muže nebude kompletní, pokud v něm nebudete mít alespoň jeden pár kotníkových bot. Tyto komfortní, klasické boty o prodloužené špičce rádo nosí také i ženy, ale teprve v kompletu s pánským oblečením ukazují svůj skutečný potenciál. S čím nosit kotníkové boty a tím stvořit nekonvenční pánský outfit?

Podle populárního názoru kotníkové boty nejsou botami vhodnými pro oblek. Úplně špatně! Tyto boty od začátku své historie byly botami ochotně vybíranými Vyššími společenskými třídami, nejen pro projížďky na koních. Také i dnes stačí letmý pohled na oblečení známých buisnessmanů nebo filmových hvězd, abychom zjistili, že pánské kotníkové boty ideálně doplní dokonce i tradiční, třídílný oblek. Pro formálnější příležitosti je dobře vybrat kotníkové boty barevně přizpůsobené k obleku – černé, šedé, hnědé nebo tmavomodré. Ale už v případě méně oficiálního setkání si můžete dovolit větší barevnou svobodu! Blankytné, zelené, dokonce i červené kotníkové boty zdůrazní charakter majitele, za předpokladu, že ostatní detaily oblečení budou stejně zajímavými akcenty.

Pánské kotníkové boty ve stylu casual

Neslábnoucí oblíbenost kotníkových bot je spojená s jejich unikátní konstrukcí. Toto jsou jedny z mála pánských bot, které vypadají velmi reprezentativně, ale navíc je můžete okamžitě sundat a obout. Díky těmto výhodám pánské kotníkové boty jsou také ideálními casualovými botami. Jsou ideální také jak pro městské úzké kalhoty, tak i pro béžové kalhoty chinos v kompletu s tmavomodrým sakem. Můžeme je nosit s džíny? Rozhodně ano! Džíny plus pánské kotníkové boty je jedno z nejlepších stylistických spojení, pokud jde o styl casual, díky kterému bez větší námahy získáváme zajímavý efekt. Dokonce i mikiny a mikiny long převzaté ze stylu skate budou dobře vypadat ve spojení s kotníkovými botami. Dalo by se dokonce říci, že toto jsou boty jako by byly stvořeny pro casualová oblečení. Podstatou kotníkových bot je rovnováha mezi formou a použitelností a univerzálnost možného použití.

Kotníkové boty jinak – hudební inspirace

S rozvojem populární hudby v druhé polovině 20. století její milovníci začali pečlivěji sledovat, a potom kopírovat oblečení svých idolů. A pak se ukázalo, že pánské kotníkové boty vypadají perfektně ve spojení se zdvořilými obleky Beatlesů, ale také ideálně zdůrazňují provokativní oblečení Micka Jaggera. Do kotníkových bot se také zamilovaly další generace rockových hvězd, takže se budou líbit mužům, kteří mají rádi jejich styl. Trošku roztrhané džíny, vybledlé tričko se zajímavým heslem a obrázkem, křivák a k tomu kotníkové boty! Tento komplet ocení jak milovníci expresivní městské mody, tak i stálí návštěvníci klasických rockových koncertů. A nejdůležitější – tyto boty jsou podstatou praktického, a zároveň estetického stylu. Pro skákání pod pódiem jsou ideální!

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..