Párty stan na zahradu poskytuje ideální zázemí pro pořádání soukromých i veřejných akcí


Párty stan na zahradu poskytuje ideální zázemí pro pořádání soukromých i veřejných akcí
Párty stan na zahradu poskytuje ideální zázemí pro pořádání soukromých i veřejných akcí

Blíží se jaro a spolu s ním i teplejší počasí, které nám umožní trávit více času venku. A to třeba na zahradě před domem, kde se dá nejen posedět, ale rovněž uspořádat i nějaká akce pro své známé a příbuzné. Aby vás ale nepřekvapilo počasí, je vždy dobré mít k dispozici krytý prostor. Pakliže nedisponujete zastřešenou terasou či altánem, dá se vše vykompenzovat plátěným párty stanem.

Klasické párty stany jsou perfektní volbou v okamžiku, kdy nepotřebujete mít na zahradě pevnou stavbu. Jejich výhodou je velmi rychlá a snadná montáž. I méně zručný jedinec ji dokáže zvládnout za pár desítek minut. Stačí dle návodu postavit a dobře ukotvit základní konstrukci, na niž se pak položí plachta.

Podle čeho vybírat párty stan?

Při výběru párty stanu na zahradu je dobré si vždy všímat několika kritérií. V první řadě zvažte velikost. Pořídit se dají jednoduché modely, které zaberou řádově jednotky metrů čtverečních. Pro pořádání větší akce lze pak zvolit prostornější varianty, jež dokážou bez problémů pojmout až několik desítek lidí naráz.

Velkou roli hraje kvalita konstrukce. Raději si při výběru nevšímejte laciných produktů s plastovým základem. Jednotlivé tyče, jež tvoří samotnou konstrukci, mají být vyrobené z oceli. Díky tomu budete mít jistotu, že stavba bez viditelnějšího poškození vydrží i v náročnějších klimatických podmínkách, nezhroutí se při větru či dešti.


Zakrývací plachta pak zpravidla bývá vyrobená z polyesteru. Jde o materiál, který není nikterak drahý. Zároveň je ale vysoce odolný vůči poškození, zejména protrhnutí. Navíc se snadno udržuje v čistotě. Pro odstranění špíny a prachu stačí plachtu jednoduše omýt vodou a nechat důkladně oschnout. Při nákupu párty stanu si všímejte toho, zda výrobce u plachty uvádí UV stabilitu. Díky UV ochraně totiž plachta neztrácí svoji barvu a nedochází k rychlému narušení její struktury.

Jednou z možností je nákup zahradních párty stanů BRIMO. Jedná se o produkty, které splňují nejpřísnější kritéria. Jde o vysoce variabilní párty stany. Hodí se jak pro soukromé, tak i veřejné akce, kdy se se stánky počítá například při různých venkovních prodejních akcích.

BRIMO stany

K hlavním přednostem stanů BRIMO patří především automatický systém zajištění. Díky tomu se dají nejen snadno a rychle složit, ale zároveň nehrozí zhroucení jejich konstrukce. Jednotlivé konstrukční díly jsou spojené kvalitními a pevnými ocelovými spoji.

Výhodou je i fakt, že pokud se náhodou některý z dílů rozbije, lze jej snadno vyměnit za nový, aniž by došlo k ohrožení stability konstrukce. Párty stany BRIMO se prodávají v mnoha variantách, vždy však nechybí odolná polyesterová plachta, jež je stoprocentně vodotěsná a má vysokou barevnou stálost díky UV ochraně. Jedná se o dvouvrstvou tkaninu. Je navíc pogumovaná, což dále zvyšuje její životnost.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..