Pečujte o své vlasy. Jak na to?


Pečujte o své vlasy. Jak na to?

Chcete mít dokonalé vlasy? Pamatujte si na to, že toho nikdy nedosáhnete bez dobré a kvalitní péče. Pokud si nejste jisti, co všechno si vaše vlasy zaslouží, podívejte se na to společně s námi. Prvním krokem je rozhodně nutnost správného a pravidelného mytí. Základem by měl být kvalitní šampon s řadu důležitých látek. Pozor však na to, abyste to s mytím nepřeháněli. Mýt je každý den je špatné, stejně jako je špatné nechat je opravdu dlouhou dobu neumyté.

 I vlasy potřebují vyživovat

Toto si také pamatujte. Nejenom, že je umyjete. Měli byste je také vyživovat a dodat jim vše potřebné. A to z vnějšku. Jak na to? Pomůže ověřená maska na vlasy. Nejenom, že dokáže podporovat samotný růst vašich vlasů, ale také jim dokáže dodat řadu látek, které potřebují, když vybíráte tu pravou, hleďte na její složení. Co je dnes jasným hitem a co by v žádné kvalitní masce nemělo chybět? Je to:


  • Kyselina hyaluronová
  • Keratin
  • Arganový olej

Vlasy je třeba chránit

Není to jenom klasické péče, ale je to také ochrana vašich vlasů. Co jim může škodit? Různorodé nepříjemné prostředí. Nemají rády přímí slunce, vadí jim i vysoké teploty, stejně jako jim může vadit chlorovaná voda, nebo i počasí, které je příliš vlhké. Čím více se budete daným vlivům vyvarovat, tím zdravěji a lépe budou vypadat.

Pozor na svou životosprávu

I tou o své vlasy pečujete. Na co nezapomínejte? Je to třeba zinek, stejně jako se jedná o železo, nebo o dostatek bílkovin. Dále myslete i na svou psychickou pohodu. Některé formy alopecie jsou totiž spojeny s tím, že vaše tělo bývá ve stresu, což se na vašich vlasech negativně podepisuje. Ona správné péče by tedy měla být spojena i s tím, že se nebudete nijak zbytečně trápit nad řadou věcí. Jedině tak zlepšíte svou psychickou kondici a pohodu, což se projeví i na tom, jak krásné budou vaše vlasy. Neváhejte a zkuste to.

 

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..