Permanentní obočí aneb vše o tajemství žen, které vypadají perfektně za každé situace


Permanentní obočí aneb vše o tajemství žen, které vypadají perfektně za každé situace
Permanentní obočí aneb vše o tajemství žen, které vypadají perfektně za každé situace

Toužíte po symetrickém a hustém obočí, které dokonale koresponduje s tvarem vašeho obličeje? Chcete vypadat bezchybně nejen ve svém zaměstnání, ale také při sportování? Permanentní obočí je odpovědí mnoha žen, které našly způsob, jak vylepšit svůj vzhled a zároveň kvůli tomu netrávit denně dlouhé hodiny v koupelně. Pohráváte si s myšlenkou, že byste si tímto způsobem nechaly své obočí upravit? Přečtěte si vše nejen o výhodách, ale také nevýhodách zákroku.

Díky permanentnímu obočí budete mít svůj make-up plně pod kontrolou

Vaše obočí se nehne ani o milimetr, a tak ho nebudete muset neustále kontrolovat a upravovat v průběhu dne. Váš make-up nepokazí termální procedura, sport, ani nepříznivé počasí.

Individuální řešení pro každou ženu

Ne, specialistky na PMU opravdu nepoužívají univerzální šablony, podle kterých by vám obočí vykreslily. Pracují se speciálním manuálním perem, pomocí kterého vykreslují jeden chloupek za druhým. Výsledek je díky tomu mimořádně věrohodný a jen stěží rozeznáte nakreslené chloupky od přírodních.

Specialistky vždy hledají optimální tvar i pigment pro každou klientku. Výsledná podoba je samozřejmě předmětem diskuzí, protože klíčové je, aby byla se vším spokojená hlavně klientka.

Výsledek se dostavuje okamžitě

Po zhruba dvouhodinovém zákroku budete opouštět studio s perfektním obočím. Nebudete tedy muset čekat několik týdnů a doufat v zázrak jako by tomu bylo v případě růstového séra.

Pigment přesně podle vašeho fototypu

Setkaly jste se při nákupu kosmetických produktů na obočí s tím, že jste nemohly najít vyhovující odstín přímo pro vás? Tak s tím je konec! Pro účely PMU byla vytvořena široká paleta lékařských pigmentů. Specialistky míchají jednotlivé odstíny, aby dosáhly optimálního tónu, který bude korespondovat s vaším fototypem i barvou vlasů.

Alergické reakce se obávat nemusíte

Ženy s citlivou, suchou či problematickou pokožkou si musí svou kosmetiku pečlivě vybírat. Při nevhodně zvoleném produktu se může dostavit nepříjemná alergická reakce v podobě podráždění, svědění či pálení. Takové nežádoucí efekty v případě permanentního make-upu nehrozí – samozřejmě za předpokladu, že nemáte alergii na složky pigmentu.

Ne vždy platí, že pro krásu se musí trpět

Specialistka PMU vám před zákrokem nanese na celou oblast obočí lokální anestetika, díky kterým neucítíte žádnou bolest ani nepříjemné pnutí. Pro účely permanentního make-upu se používá anestezie ve formě krému či gelu, čímž odpadá i strach z jehel.

Tip: Dáváte přednost klasické dekorativní kosmetice? Naučte se své obočí upravovat správně.

Permanentní make-up není trvalý, jak by se mohlo podle názvu zdát

Kvůli názvu byste mohly nabýt mylného dojmu, že PMU je doživotní záležitostí, tak tomu ale není. Ve skutečnosti vám žádné studio nemůže výdrž garantovat, neboť závisí na vašich individuálních charakteristikách. Rozhodující je váš věk i typ pokožky. Vše závisí také na schopnostech vybrané specialistky a stejně tak kvalitě přístrojů a pigmentů, které používá.

Výsledek závisí z velké části i na vaší péči. Než opustíte studio, dostanete doporučení, jak pečovat o čerstvý PMU. Výsledek je až z 50 % závislý na vaší důslednosti a dodržování přísné hygieny.

K dosažení trvalejších výsledků je nutné podstoupit zákrok nejméně dvakrát. Přečtěte si vše o průběhu zákroku permanentního obočí.

Za PMU si připlatíte

Někteří mohou za nevýhodu považovat i vyšší cenu, ale pokud si vezmete čas, který denně trávíte úpravou obočí a peníze, které běžně utratíte za kosmetiku, doberete se překvapivého výsledku.

Co považujete za největší výhodu, která by vás přiměla k tomu nechat si udělat permanentní obočí? Co je podle vás jeho největší nevýhodou?

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..