Pivní sety jsou trendem. Ale o co se vlastně jedná?

Pivní sety jsou trendem. Ale o co se vlastně jedná?
Pivní sety jsou trendem. Ale o co se vlastně jedná?

Zejména v době panující pandemie vzrostl zájem o takzvané pivní sety. O čem je ale vlastně řeč? Pivní sety jsou ve skutečnosti lavičky se stolem, které běžně nacházíte například na zahrádkách v restauracích. Jedná se o praktické řešení, pokud potřebujete posezení pro vícero osob, ovšem které se snadno skladuje a není problém ho uchovat před chladným zimním počasím. I proto vítězí právě u restauratérů a hospodských, kteří v létě chtějí uvítat co nejvíce hostů právě venku před podnikem, ale v zimě chtějí mít kolem hospody či restaurace čisto.

Pivní sety jsou specifické svou konstrukcí. Velice snadno se dají rozebrat, respektive složit a uložit do kumbálu nebo kůlny. V současné době jsou k dostání v mnoha provedeních lišících se například povrchovou úpravou. Zatímco některé jsou s vypalovanou barvou, jiné jsou zase pozinkované.

Pro velkou spoustu lidí

Přední výhodou tohoto zajímavého a známého posezení je prostor, který nabízí. Lavice rozhodně nejsou určeny pro dva nebo tři jedince, ale naopak pro skupinu i osmi až deseti lidí. Jsou tak vhodné nejen k večernímu domácímu grilování, ale hravě zastanou funkci posezení na nejedné narozeninové oslavě.

Nejen jednoduchá konstrukce a možnost rozebrat toto posezení, ale také prostor, který nabízí jsou jistými benefity pivních setů.

Hravě odolají nepřízním počasí

Každý jeden set se zpravidla vyrábí z takového materiálu, který je známý pro svou vysokou odolnosti vůči nepřízni počasí. Jelikož v létě se počasí mění doslova mrknutím oka, je důležité, aby dřevo všem výkyvům odolalo. A dřevo, z něhož se pivní sety vyrábí to dokáže.

I proto je hodnotíme jako nejlepší volbu venkovního posezení. Investovat do něj mohou nejen ti, kteří hledají vhodné posezení na zahradu, ale také restauratéři nebo hospodští či starostové obcí a měst, kteří chtějí umístit příjemné posezení na odpočívadlo v půli cyklostezky.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..