Plánujete navštívit Thajsko? Máme rady pro každého z vás

Plánujete navštívit Thajsko? Máme rady pro každého z vás

Že je tato exotická destinace velmi lákavým místem, to není třeba připomínat. Je to dáno hlavně tím, že dovolená v Thajsku může být spojena s odpočinkem na pláži a v hotelovém resortu, stejně jako s poznáním zajímavých míst. Je tedy více než jasné, že si vybere každý. Ideální jsou především kombinace daných možností. A jaká místa nadchnou nejvíce? My doporučujeme oblasti, kam se řadí Bangkok, provincie Krabi, stejně jako Pattaya nebo i Phuket, Phi Phi a Ko Tao. A těmito možnostmi rozhodně chybu neuděláte.

Kdy je ideální vyrazit?

To záleží na mnoho okolnostech. Zde je dobré vědět, jakým směrem chcete svůj pobyt ubírat. Pokud hledáte spíše odpočinek a pobyt na pláži, je ideální volbou cestovat v období, které začíná listopadem a končí březnem. Jde o období hlavní sezony, které nabídne minimum srážek a vyšší teploty. Hledáte-li naopak poznávací zájezdy do Thajska, můžete zvolit i takzvané obdobní dešťů. To je od června do října. Jedná se o období, kdy se přižene krátkodobý prudký déšť. Ten samotné poznání zajímavých míst rozhodně nemusí ohrozit. Navíc v tomto období vás bude čekat ta nejkrásnější příroda, jaká jenom může být.

S cestovní kanceláří, nebo bez ní?

I to je poměrně důležitá otázka, na kterou byste rozhodně neměli zapomínat. Pokud pojedete s CK Arcadia Air, je určitě nutné počítat s tím, že cena bude vyšší, ale zároveň bude zajištěný stoprocentní komfort a servis. Pokud poletíte na vlastní pěst, je třeba náročnější organizace, ale zaujmou vás hlavně nízké ceny. Na co také nezapomínejte, to je fakt, že nízké ceny vás čekají hlavně v období dešťů. Nejvyšší ceny jsou naopak spojeny s dobou okolo Vánoc, stejně jako vás nejvíce vyjdou i silvestrovské pobyty. Na čem také hodně záleží, to je i samotná lokalita, kam se chystáte. Nejdražším místem je obvykle luxusní Phuket, který zaujme každého náročného turistu.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..