Plastická operace břicha


Plastická operace břicha
Plastická operace břicha

Bříško je pro spoustu žen zdrojem nejednoho špatného pocitu. Dokud jsme mladé, krásné a vitální, všechno je v pořádku a naše bříško je dokonalé. Ale jakmile otěhotníme a porodíme, nejenže se změní celé naše tělo. V první řadě se změní i struktura našeho bříška jako takového. Některým ženám stačí jen obyčejné cvičení, některé ženy potřebují pomoc od lékařů. A právě pro ty je zde možnost Abdominoplastiky, tedy plastické operace břicha.

Abdominoplastika přináší:

  • redukce nadbytku kůže a podkoží (v reálu to znamená, že všechna převislá kůže bude chirurgicky odstraněna)
  • zpevnění rozestouplých břišních svalů
  • zastavení povolování břišní stěhy

Plastická operace břicha trvá okolo 2 – 3 hodin a je prováděna v celkové anestezii. Což znamená, že této operaci předchází všechna možná vyšetření, především tedy interní, aby bylo jisté, že lze pacientku do narkózy uvést bez jakéhokoliv rizika.


Operace samotná je klasifikována jako neinvazivní zákrok, neboť se jedná o povrchovou úpravou. Nemusíte se obávat, že by se vám někdo „hrabal“ ve střevech nebo ve vnitřní dutině břišní. Vše probíhá pouze v první a druhé vrstvě vnější břišní stěny (tedy kůže a podkoží).

Při plastické operaci břicha je odstraněna nadbytečná kůže, odsát nadbytečný tuk a podkoží je odstraněno nebo zredukováno tak, aby byl efekt na první pohled viditelný, ale zároveň, aby byl dlouhotrvající. U tohoto způsobu plastické úpravy břicha se opravdu nemusíte obávat JO-JO efektu.

A pro ty, které se bojí, že budou mít po operaci nehezkou jizvu, pro ty je jen jediná odpověď. Žádná jizva po operaci viditelná nebude. To je totiž zázrak plastické medicíny.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..