Plastika břicha


Plastika břicha
Plastika břicha

Plastika břicha se v posledních letech stává stále více vyhledávaným zákrokem. Tato metoda úpravy břicha je vhodná pro všechny maminky po porodu, které hyzdí povislá kůže v oblasti bříška, ale zároveň i pro všechny ženy, dívky a dámy, kterým se povedlo zhubnout, ale zůstala jim nehezká či pomerančová kůže v této oblasti.

Plastiky břicha se žádná z žen nemusí obávat. Jak zákrok samotný, tak i rekonvalescence je plně bezbolestná a velice krátká. Plastika břicha se dnes provádí téměř jako na běžícím páse a to nejen u nás, ale i všude ve světě. Vlastně každá plastická chirurgie tento zákrok provádí dnes a denně.


Po plastice břicha se nemusíte obávat žádných komplikací ani jizev. Operace je natolik šetrná, že vaše tělo ji vlastně ani pořádně nezaregistruje. Dokonce se nemusíte obávat ani jizev, protože právě plastická chirurgie se pyšní tím, že po jejich zákrocích nikde na těle žádné jizvy mít nebudete.

Při plastice břicha se lékaři zaobírají především povislou kůží, která je odstraněna a podkožním tukem, který je odstraněn tak, aby byl efekt viditelný na první pohled.

Plastika břicha má další nej, a tím je JO-JO efekt. Výsledky plastiky břicha jsou natolik úžasné, že žádný JO-JO efekt nehrozí a vaše bříško po spoustu krásné let zůstane neodolatelné.

Takže pokud se chcete cítit lépe nebo chcete být žádostivější pro svou drahou polovičku, potom navštivte nejbližší plastickou ambulanci a nechte o sebe pečovat jako o královnu.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..