Plastové dveře přinášejí mnoho výhod a pořídíte je za rozumnou cenu

Plastové dveře přinášejí mnoho výhod a pořídíte je za rozumnou cenu

Při koupi dveří si dobře prostudujte, jaké typy produktů si můžete pořídit, a důkladně se poraďte o jejich vlastnostech s odborníky. Přece jen si nové výplně v domě či bytě pořizujete alespoň na dalších 20 až 30 let, a tak by měly splňovat vaše požadavky a jasné představy. Při obdržení nabídek od různých prodejců porovnejte kromě ceny i jejich výhody a deklarovanou životnost. Důležitým kritériem jsou izolační schopnosti, které chrání vaše soukromí tím, že zamezují prostupu hluku z ulice a naopak, zároveň nepropouští teplo zevnitř, a tak šetří vaše finance za vytápění. Plastové dveře jsou ideálním řešením, pokud hledáte výrobek s těmi nejlepšími vlastnostmi a zároveň požadujete nízkou cenu.

Jaké jsou výhody plastových dveří?

Nejčastějšími materiály pro výrobu vchodových či venkovních dveří jsou plast, hliník a dřevo, případně jejich kombinace. Dveře z plastu jsou výrazně levnější oproti modelům z hliníku, avšak i přesto se dá říct, že plastové dveře mají výborné izolační vlastnosti a jsou tak dobrou volbou pro mnoho lidí. Před jejich nákupem se zaměřte na jejich těsnění, možnosti zasklení a dostatečnou stavební hloubku. Pokud dáváte přednost hliníkovému vzhledu, můžete si nechat vyrobit profil dveří z plastu a povrch doplnit AL klipem či jakoukoliv laminací. Celkově pak dveře vypadají lépe a budou působit dražším dojmem. Plastové modely mají životnost cca 35 až 50 let, výslednou dobu lze ovlivnit pravidelnou péčí.

Jaké typy plastových dveří jsou na našem trhu?

Vchodové plastové dveře s pětikomorovým profilem rámu a čtyřkomorovým profilem křídla mají výborné tepelně izolační vlastnosti a stavební hloubku 70 mm. Zasklení můžete zvolit dvojsklem či trojsklem. Po celém obvodu je vnitřní a venkovní těsnění proti hluku a povětrnostním vlivům. Sklopně posuvné plastové dveře poskytují jednoduchý systém obsluhy a zároveň nezaberou žádný prostor při jejich otvírání, je možné je vyklápět a posouvat souběžně s okenním rámem. Provedení se nabízí ve standardním a pasivním profilu. Zdvižně posuvné plastové dveře s čtyřkomorovým systémem jsou perfektní volbou pro výplně větších stavebních otvorů, mají bezbariérový práh a výrazně prosvětlí celý interiér.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.