Plastové plotovky EVERWOOD vás nadchnou dlouhou životností

Plastové plotovky EVERWOOD vás nadchnou dlouhou životností
Plastové plotovky EVERWOOD vás nadchnou dlouhou životností

Pokud plánujete renovaci exteriéru, nezapomeňte na oplocení pozemku, přičemž současný trh je rozmanitý a poskytuje nepřeberné množství možností. V případě, že se poohlížíte po ekologickém, přitom však stylovém a elegantním řešení, není nic jednoduššího než sáhnout po plastových plotovkách, které v posledních letech zažívají obrovský boom. V následujících řádcích se zaměříme konkrétně na plotovky EVERWOOD.

Dřevěný plot je náročný na údržbu, zatímco hliník (případně ocel) je vhodný spíše k nadčasovým a minimalistickým nemovitostem. Zajímavou moderní alternativou jsou plastové plotovky EVERWOOD, které jsou v dekoru dřeva a od skutečného dřeva jsou prakticky nerozeznatelné, navíc jsou zcela bezúdržbové.

Plastové plotovky EVERWOOD vás nadchnou dlouhou životností

Plastové ploty vydrží desítky let

Samozřejmě, není plast jako plast, a proto je důležité zohlednit, po jakých plotovkách sáhnete. EVERWOOD je produktem ryze české společnosti Model Plast s.r.o., která si zakládá na ekologii. Plastové ploty jsou zdravotně nezávadné a současně i stoprocentně recyklovatelné. V neposlední řadě vás nadchne, že plotovky s plnými profily jsou odolné vůči povětrnostním vlivům, nepodléhají plísním a dřevokazným houbám, dokonce zvládají i výkyvy teplot.

Plastové plotovky se přizpůsobí vždy na míru konkrétnímu zákazníkovi, takže nezáleží na tom, jakou výšku potřebujete. Společnost se postará o zkrácení plotovek a také o jejich zakončení. Vybrat si můžete z pestré palety odstínů – bílá, šedá, světle šedá, hnědá, mahagon, palisandr, antracit, zelená, světle zelená, pinie, tmavá pinie, zlatý dub, světlý dub a černá.

Práce s plotovkami je jednoduchá

Plastové ploty nevyžadují speciální nářadí. Zkrátka s plotovkami pracujete tak, jako byste je měli ze dřeva. V případě, že použijete plastový nosník, můžete k němu profily nalepit. Pro ocelové nosníky se volí spíše nýtování nebo šroubování profilů.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..