Počas karantény sa chovatelia vracia do detstva vďaka stavebnici Aluhobby


Počas karantény sa chovatelia vracia do detstva vďaka stavebnici Aluhobby
Počas karantény sa chovatelia vracia do detstva vďaka stavebnici Aluhobby

Karanténu každý človek zvláda trochu inak. Kým niektorí si konečne našli čas na svoje dlho odkladané povinnosti, iní si našli rad nových koníčkov. A k nim patrí napokon aj chov papagájov alebo terárijných zvierat. Keďže však rad obchodov s chovateľskými potrebami bola uzavretá rovnako ako zverimexu, noví chovatelia si museli poradiť. Preto sa rozhodli postaviť obydlia svojím novým priateľom sami, a to zo stavebnice Aluhobby.

Stavebnica Aluhobby je zložená z hliníkových profilov a ďalších súčiastok, ktoré hravo s pomocou jednoduchého a prehľadného návodu zložíte. Je to naozaj jedna veľká skladačka, ktorá vám pripomenie detstvo.

Stavebnica Aluhobby ako vstupenka do detstva

O stavebnici Aluhobby je možné povedať, že sa jedná o takú vstupenku do detstva. Skrátka si pripomeniete, aké to bolo nestresovať sa a zaujímať sa len o to, čo zložíte zo stavebnice za skvosty.

Kým vtedy ste zo stavebnice budovali skôr poschodová parkovisko, zámky alebo zoologickej záhrady, teraz je vopred jasné, čo zo stavebnice vznikne.

Čo všetko je možné postaviť zo stavebnice Aluhobby?

Už bolo naznačené, že zo stavebnice Aluhobby je možné postaviť vonkajšie voliéry alebo vtáčie klietky, do ktorých by ste schovali svoje okrídlené spoločníkmi. Pri výbere vhodného obydlia pre papagáje nepodceňte rozmer klietky alebo voliéry. Papagáj musí mať možnosť sa preletieť.

Okrem vonkajších voliér je možné zo stavebnice postaviť aj terária, prípadne akvária. Opäť je to niečo veľmi jednoduchého, čo vám vyplní voľný čas a zároveň poteší vaše domácich miláčikov.

A nesmieme zabudnúť ani na holubníky, ktoré si možno tiež zo stavebnice postaviť. Mimochodom, vedeli ste, že chov holubov patrí k vôbec najstarším koníčkom, ktorými si ľudia vypĺňajú svoj voľný čas?

Záhradkári a pestovatelia zeleniny tiež ocenia, že si môžu z hliníkových profilov postaviť napríklad fóliovníky.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..