Pohodu doma i v kanceláři zajistí lahodná káva z kávovarů NIVONA

Pohodu doma i v kanceláři zajistí lahodná káva z kávovarů NIVONA

Patříte k milovníkům kávy a neodpustíte si ji doma ani v zaměstnání? Pak si jistě nevystačíte s typickým „turkem“ či instantními kávami, které nejsou příliš lahodné. Pro přípravu skutečně dobrého nápoje je potřeba mít k dispozici kávovar. Moderní automatické kávovary značky NIVONA vás nezklamou.

Německá kvalita se švýcarským designem

Značka NIVONA může být pro někoho možná neznámá, ve Švýcarsku a Německu, odkud pochází, ji však vyznavači kávových nápojů velmi dobře znají. Propracovaný systém přípravy, chytré a přitom jednoduše ovladatelné funkce a moderní design – to jsou hlavní přednosti všech produktů značky.

Oblíbené modely kávovarů NIVONA

Mezi nejoblíbenější modely patří NIVONA 626. Jde o kávovar, který osloví zejména příznivce espressa. Nápoje z čerstvě namleté kávy, jež je pod tlakem protlačena vodou. Na vrchu má pěnovou vrstvu oříškové barvy.

NIVONA 626 je typickým produktem značky. Jedná se o jednoduchý přístroj, na němž si kávu dokáže udělat doslova každý, aniž by musel mít nějaké znalosti z přípravy kávových nápojů.

Snadné ovládání probíhá skrz digitální displej, na němž vidíte každý uskutečněný proces. Pravou chuť kávě dodává originální systém Aromatica. Výhodou je, že tento typ dokáže připravit rovnou 2 kávy najednou. Jde o přístroj, který se hodí do domácnosti, případně i do menší kanceláře.

Druhým hitem značky je NIVONA 1030. Tento model dokáže během chvilky připravit espresso, latté, cappuccino a další varianty kávových nápojů. Díky tomu, že má velký zásobník, je ideální do kanceláří. Má i jedno zajímavé vylepšení. Lze jej totiž ovládat přes Bluetooth.

Kde pořídit moderní automatické kávovary?

Pokud chcete zjistit více informací o možnosti nákupu kávovarů značky NIVONA, navštivte její specializovaný tuzemský eshop, v němž najdete detailní popis jednotlivých produktů.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.