Pomaturitní studium PELICAN 2020/21: Zahájeno!


Pomaturitní studium PELICAN 2020/21: Zahájeno!
Pomaturitní studium PELICAN 2020/21: Zahájeno!

Tak jsme zahájili nový školní rok s pomaturitními studenty. Další. Je těžké si zapamatovat, kolik studentů navštěvujících pomaturitní studium angličtiny a dalších jazyků jsme v řadách pelikánů už přivítali, byly jich stovky, za celou existenci školy snad i tisíce. Už dávno však víme, že nám vítání nových usměvavých tváří nikdy nezevšední.

A přestože vždy na konci roku zatlačujeme slzy a je nám líto, že to končí, že tato skupina studentů navštěvující pomaturitní kurzy, tento ročník – byl hodně výjimečný, přijdou noví studenti a – vytřou nám zrak.

Každý rok, každá skupina, každý jednotlivý student jsou přesně takoví, jako jsme si je při letních přípravách vysnili. A my už se tak nemůžeme dočkat, co nám nový školní rok přinese. Bude to jízda!

Jak to všechno začalo?

Pelikání pohádka se novým pomaturitním studentům navštěvujícím kurzy angličtiny začala psát přesně 1. září. Tedy, ona už se jim psala od momentu rozhodnutí k přihlášení do studia.

Nicméně, poprvé navštívili naši žlutou školu v centru Brna první zářijový den. Koordinátorka pomaturitního studia Magda si pro ně připravila uvítací prezentaci plnou užitečných informací.

Studenti se dozvěděli o celém konceptu studia, o organizaci školního roku a taky o nejpalčivějších otázkách, které pomaturitní studium provází. Velkými tématy byla ISIC karta nebo třeba status studenta. Jakmile bylo vše vyjasněno, mohli jsme se přesunout k příjemnějším tématům.

Mezi ty jistě patřila pozvánka na nejrůznější akce, a to jak v online, tak v off-line prostoru. Studenti byli pozváni k účasti na naší instagramové soutěži, tak schválně, kdo dokáže složit a vyfotit nejhezčího origami pelikána?

Pomaturitní studium PELICAN 2020/21: Zahájeno!

Mezi společné akce, na které se už těšíme jsou nejrůznější filmové večery, dobročinné akce a večírky! Když už mluvíme o večírku, ten první proběhne už na začátku října. Jedná se zahajovací party a studenti na ní budou mít příležitost poznat ještě o něco více své spolužáky, ale i studenty s dalších skupin, lektory a pracovníky kanceláře.

Večírky naší školy jsou legendární – ať se to týká výborného jídla, soutěží o ceny nebo našeho slavného karaoke. Těšíme se moc!

Co bude dál?

Ve dnech bezprostředně po zahájení studia se studenti účastní rozřazovacích testů – dle toho, jestli navštěvují na naší škole kurzy angličtiny nebo kurzy němčiny. Na základě těchto testů budeme vytvářet rozvrh a studenti budou zařazeni do svých skupin dle úrovně. No a můžeme vesele začít s výukou!

Pomaturitní studium PELICAN 2020/21: Zahájeno!

Poslední volná místa!

Skvělá zpráva na závěr, pro všechny případné zájemce? Září sice začalo, na přihlášení k pomaturitnímu studiu u PELICANA však ještě není pozdě. Stále máme v pomaturitním studiu poslední volná místa.

Chceš zažít nezapomenutelný rok, naučit se jazyk a udržet si status studenta? Zavolej nám, napiš nebo se za námi zastav v naší kanceláři v centru Brna.

Tak se budeme těšit. Na viděnou v novém školním roce!

PELICAN

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..