Pořiďte dětem domácí karaoke. Ať to má grády!

Pořiďte dětem domácí karaoke. Ať to má grády!

Nevíte, co dětem koupit na Vánoce? Malí svišti se rádi předvádí a zakládají kapely. Nemusíte hned začít pořizovat drahé vybavení pro jejich novou hudební skupinu. Ať nejprve předvedou, co v nich doopravdy je. Kompletní karaoke sada jim přinese spoustu zábavy a umožní využít volný čas konstruktivně. I dospělí se s chutí přidají, chce to jen kvalitní vybavení a odvahu!

Kdo si hraje, nezlobí

Zpívali jste si jako malí v rodinném kruhu koledy za doprovodu klavíru? Máte doma malé zpěváky? Pomozte rozvinout jejich hudební talent zábavnou formou. Karaoke sada je výborný tip na Vánoce pro děti. Pustíte si oblíbenou nahrávku písně zbavenou originálního hlasu zpěváka a na místo něj nastoupí vaše děti, kteří budou zpívat podle doprovodného textu na obrazovce. Vězte, že takový dárek budou chtít vyzkoušet ihned po rozbalení. Je přitom nasnadě, že vánoční hity přijdou na přestřes jako úplně první. Do Silvestra pak od nich budete mít pokoj a poznáte všechny oblíbené písničky. Když projeví zájem, rozšířte jim repertoár o další písně, například z hitparád vašeho mládí. Dodavatelé karaoke setů vám rádi poradí se zapojením, poskytují i videonávody a některé hudební repertoáry bývají v ceně sady.

Karaoke sada pro děti

Abyste nevyhazovali peníze zbytečně, je lépe investovat do karaoke u specializovaných prodejců. Levné sady z hračkářství jsou sice na pohled krásné a přímo hýří barvami, které děti tak milují, ale při častějším používání se snadno rozbijí a opotřebují. Raději si proto připlaťte pár stovek navíc, ať se nemusíte potýkat s opakovanou reklamací. Vybraní prodejci nabízí sady speciálně pro děti, které obsahují karaoke mix se 2 vstupy pro 2 mikrofony, set konektorů na připojení k PC, televizi, DVD přehrávači, dále napájecí adaptér se všemi kabely a nejoblíbenější repertoáry dětských písní na DVD. Ještě stále tápete, co koupit dětem k Vánocům?

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.