Postavte se inflaci čelem!

Postavte se inflaci čelem!
Postavte se inflaci čelem!

Strašák neovladatelné inflace a znehodnocení peněz obchází české domácnosti. Zdražuje v podstatě všechno, nač se podíváme. Potraviny, služby, benzín, alkohol, tabák i energie. A prý bude hůř. Co s tím?
Problémům je třeba stavět se čelem, inflaci nevyjímaje. Vytasit proti ní v podstatě můžeme dva investiční nástroje. Nemovitosti a zlato.

Máte zájem o předražené nemovitosti?

Nemovitosti budou vydělávat vždy. Koupíte-li si dnes byt v Praze a za několik let jej prodáte, získáte za něj vyšší cenu, než za jakou jste jej koupili. A to i přesto, že podle posledních informací České národní banky jsou byty v hlavním městě přeceněné v průměru o osmnáct procent.

Investiční nemovitosti nejsou pro každého

Uvědomte si však, že investiční nemovitosti nejsou pro každého. Vyžadují čas i další náklady. Pronajímatel vám sice bude platit nájem (v lepším případě), ale ten budete nuceni nejenom zdanit, ale také si část odložit na údržbu. Jakékoliv opravy totiž půjdou na váš účet. A většinou nesnesou odklad. Investiční nemovitost si také dobře promyslete z hlediska výše vstupní investice. Ta by měla být co nejvyšší, tedy v řádech několika milionů korun. Vysoká hypotéka výnos totiž poměrně razantně sníží.

Zlato vede!

V podstatě bezproblémově se v tomto světle jeví investování do zlata. Zlatých slitků a mincí vysoké ryzosti. Oproštěných od DPH, držících si svou stálou cenu (i navzdory inflaci), snadno přemístitelné i zobchodovatelné. Zlato bez větších obtíží nakoupíte i prodáte. Kdekoliv na světě!

Informujte se na zlate-mince.cz

Specialistu na prodej investičního zlata najdete například v pražském Obecním domě, kde již osmnáctým rokem sídlí renomovaný prodejce a dodavatel zlatých slitků a mincí té nejvyšší kvality. S jeho kompletní nabídkou se můžete seznámit na stránkách zlate-mince.cz.

Za kolik zlato nakoupíte?

Zde vám je také k dispozici pravidelně aktualizovaná cena zlata, která se momentálně pohybuje na částce necelých 40 tisíc korun za jednu unci. Ještě před tím si ale trošku otestujte trh. Do vyhledávače si zadejte pojem investiční zlato a nabídku tohoto tradičního dodavatele srovnejte s konkurencí. Jsme si jisti, že uzavřete oboustranně výhodný obchod.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..