Pouzdro, kryt nebo ochranné sklo? Ochraňte co nejlépe svůj iPhone!

Pouzdro, kryt nebo ochranné sklo? Ochraňte co nejlépe svůj iPhone!
Pouzdro, kryt nebo ochranné sklo? Ochraňte co nejlépe svůj iPhone!

Telefony společnosti Apple jsou dneska už tak oblíbené, že bychom si bez jejich přítomnosti nedokázali svět představit. Ačkoliv se poměrně dlouho Apple držet s popularitou na předních pozicích hlavně v zámoří, tak se rok od roku zvyšovala popularita produktů Apple také u nás.

A pochopitelně nic není tak moc oblíbené jako Apple iPhone. Oproti konkurenci jsou sice dost drahými zařízeními, ale zároveň nesmíme zapomenout na to, že nám mohou do značné míry přinést takové funkce a kvality, které většina jiných výrobců není schopna poskytnout. Proto bychom měli telefony také adekvátně chránit.

Bezpečnostní sklíčko? Naprostý základ!

Můžete používat jaké chcete obaly a můžete dávat pozor na telefon na každém kroku. Ale dříve nebo později se opravdu najde kus předmětu, který vám udělá do displeje nevzhledný vryp. V případě nových iPhone je to ohromnou škodou. Dvojnásob v případě, kdy tvrzené sklo na iPhone 14 stojí opravdu drobný zlomek ceny, který jinak stojí oprava displeje nebo dokonce koupě zcela nového telefonu.

Oblíbené zadní kryty

Zadní kryty jsou u telefonů oblíbené především proto, že nabízejí možnost módního doplnění. Prodávají se v různých formátech, designech, barvách a vzorech. Ve všech případech se ale rozhodně jedná také o velice prospěšné doplňky. Standardní kryt na iPhone 14 přináší bezpečí hlavně z toho pohledu, že nedojde k poškrábání zad a rohů. Navíc může pomoci i ochránit displej před újmou při pádu na hranu. U některých modelů by ale kryt měl být povinností i proto, že se záda mobilů objevují i ve skleněné variantě.

Flipový obal? Má svoje odpůrce, ale i milovníky

Záležitosti spíše pro dospělé a doslova extrémně oblíbená záležitost v případě manažerů. Tím všem může být takzvaný flipový obal, který telefon kompletně obaluje. Asi největší výhodou tady je fakt, že je telefon extrémně dobře chráněný ze všech stran. Navíc vám obal na iPhone 14 nabízí možnost u telefonu ponechat vizitky nebo kartičky, což právě lidé z obchodní sféry díky praktičnosti docení nejvíce. Mnozí ale mají tendenci podceňovat ochranu displeje díky flipovému obalu. A to je velká chyba, protože proti prachu neochrání.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..