Pracujte odkudkoliv se službou iPodnik


Pracujte odkudkoliv se službou iPodnik

Zejména mladí lidé oceňují zaměstnání, která jim umožňují nepobývat každý den v jedné kanceláři, ale svobodně cestovat po světě, pracovat z domu nebo z kavárny. U některých pozic je to snadné, především v oblasti IT nebo online marketingu. Jenže je tomu potřeba přizpůsobit i pracovní prostředí. Ne všechny firemní systémy umožňují týmu, aby byl rozesetý různě po světě.

Abyste mohli pracovat s celým týmem odkudkoli, je potřeba mít svou kancelář v cloudu. Samozřejmě to lze řešit sdílenými dokumenty v nejrůznějších online úložištích apod., ale lepší je, když máte všechno v rámci jednoho systému – rozpracované dokumenty, účetnictví a další.

Choďte pracovat do iPodniku

Skvělým řešením pro všechny, kteří chtějí pracovat vzdáleně, je služba iPodnik. Je to vlastně takové místo, kam můžete chodit pracovat, vaše virtuální kancelář. Vyřeší celou firemní IT infrastrukturu, hodí se přitom jak pro začínající podnikatele, tak pro ty, kteří už mají nějaká léta za sebou. Přejít na iPodnik není složité. Na jednotné prostředí si zvyknete velmi rychle, infrastruktura běží na privátním cloudu na platformě Microsoft.

Díky vhodným cenovým podmínkám si iPodnik mohou dovolit nejen velké podniky, ale také drobnější firmy. Uspoří náklady za servery, HW, SW licence a pomoc specialistů. Komunikace ve firmě se zrychlí, práce na společných dokumentech bude jednodušší, a ještě nebudete muset řešit pravidelnou obnovu HW. Pro připojení k iPodniku každému stačí libovolné zařízení – jde to i z tabletu či telefonu.


Pro koho se iPodnik hodí?

Je vhodný například pro účetní kanceláře, jelikož ty pak mohou svým zákazníkům nabídnout možnost nahlédnout přímo do svého účetnictví a vyjíždět si své přehledy. Ocení ho neziskové organizace, u nichž jsou obzvlášť důležité úspory, velké nadnárodní společnosti, jež chtějí mít přehled o mezinárodním dění. Hodí se pro středně velké firmy, menší společnosti a také živnostníky. Ano, iPodnik má své výhody dokonce pro jednotlivce. Jestli si potrpíte na pořádek a chcete mít všechno dobře organizované, bude dobrou volbou i pro vás.

Co v něm přesně najdete?

iPodnik obsahuje exchange online, nemusíte tedy řešit zvláštní licenci pro kancelářský balík Microsoft Office, bezpečné a zálohované úložiště, e-mail, kontakty, úkoly, kalendáře a mnoho dalšího. Integrovaný je dokonce systém Pohoda, takže bez problémů vyřešíte daňové účetnictví online. Kdyby vám cokoliv nebylo jasného nebo náhodou něco nefungovalo, je vám 24/7 k dispozici podpora. Na webu iPodniku je také spousta moc hezky zpracovaných návodů. Není divu, že web iPodnik.cz vyhrál v soutěži WebTop100 ocenění za nejlepší web v oblasti IT. A podobně jako webové stránky je přehledná a jasná i celá služba. Tak neváhejte, vyplňte kontaktní formulář a nechte si sestavit svou virtuální kancelář na míru.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..