Přihlaste se na kurz tetování obočí a staňte se opravdovým odborníkem na danou techniku


Přihlaste se na kurz tetování obočí a staňte se opravdovým odborníkem na danou techniku
Přihlaste se na kurz tetování obočí a staňte se opravdovým odborníkem na danou techniku

Přemýšlíte o rozšíření služeb svého studia nebo byste se chtěla v technice zdokonalit a získat větší jistotu? Pro všechny případy je ideálním řešením kurz tetování obočí, který vám dá teoretický základ, na kterém můžete stavět svou praxi i další vzdělávání. Zjistěte, jak kurzy obvykle probíhají a také se inspirujte našimi tipy, jak postupovat při hledání školicího střediska.

Kurzy tetování obočí jsou vhodné pro začátečníky i praktikující specialistky

Jako specialistka permanentního make-upu se musíte spolehnout pouze sama na sebe. Je to dáno tím, že sama určujete hloubku i intenzitu při práci s manuálním přístrojem. Abyste se na své schopnosti mohla spolehnout, potřebujete mít dobrý teoretický základ a především praxi. Kurzy jsou ideálním místem, kde můžete obojí získat a navíc pod vedením certifikovaných školitelů.

ŠKOLITELÉ VÁM PŘEDAJÍ:

  • Cenné informace o samotné technice spolu s tipy, které získali během své praxe
  • Doporučení, jaký manuální přístroj zakoupit a s jakými pigmenty pracovat
  • Kontakt na dodavatele, od kterého můžete odebírat jednorázové pomůcky
  • Přehled principů k vytvoření návrhu i přirozeně vypadajícího obočí
  • Rady, jak získat potřebnou jistotu při práci s manuálním perem
  • Návod, jak opravit nepovedený permanentní make-up
  • Informace o tom, kolik času si vyhradit na jednu klientku
  • Doporučení, jakým chybám se vyvarovat
  • Praktické tipy na zajištění úspěchu v oblasti permanentního make-upu

Tip: Zjistěte, jak je to s úhradou kurzu, pokud jste registrovaná na úřadu práce nebo vás na kurz vyslal zaměstnavatel.


Jedná se o intenzivní kurzy, které jsou rozděleny zpravidla na teoretickou a praktickou část

Ke zvládnutí techniky musíte mít dobrý teoretický základ i potřebnou praxi. Jedno bez druhého zkrátka nemůže fungovat a právě proto jsou i kurzy tímto způsobem rozděleny.

TEORETICKÝ ZÁKLAD

Začíná se teoretickou částí, při které se dozvíte vše o problematice PMU a konkrétně o tetování obočí. Zjistíte, že se používá manuální pero s čepelkami, se kterými specialista vytváří jemné čárky. Snaží se tak imitovat přírodní chloupky a vytvořit dojem hustého obočí. Pracuje se výhradně s přírodními pigmenty, jejichž složení není zdraví škodlivé.

KOMENTOVANÁ UKÁZKA

Než přejdete k praktické části, školitel vám předvede, jak vytvořit náčrt i samotný PMU na modelce. Celá ukázka je komentovaná, abyste si z ní odnesla co nejvíce poznatků.

PROCVIČOVÁNÍ

Praktická část začíná zkouškou přístrojů. Dostanete podložku, která svým povrchem připomíná lidskou kůži. Naučíte se držet manuální pero ve správném úhlu a budete se učit poznat ideální hloubku a intenzitu pro vpravení pigmentů.

V momentě, kdy získáte potřebnou jistotu, přejdete k tréninku přímo na modelce – samozřejmě pod dohledem školitele. Zkusíte si vytvořit návrh obočí, které se bude dokonale hodit k tvaru obličeje modelky. Naučíte se pracovat s pigmenty a anestezií. Poté přejdete k samotnému tetování obočí.

Doporučení pro výběr studia

Vždy bude záležet hlavně na náplni daného kurzu. Díky přehledu výše již víte, co všechno byste se měla na školení dozvědět. Nejedná se o jedinou oblast, které byste měla věnovat svou pozornost. Záleží také na odbornosti školitele, vybavení institutu a hodnocení jiných specialistek.

Zajímejte se o to, jakou praxi za sebou daný školitel má. Neváhejte požádat o předložení certifikátů. S tím souvisí i hodnocení specialistek, které již kurz absolvovaly. Přečtěte si recenze volně dostupné na internetu. Vzdělávací kurzy nejsou levnou záležitostí, a tak není od věci zjistit si předem, jestli se vám investice vyplatí.

Spokojenost s kurzem bude do značné míry ovlivněna i vybavením studia. Zjistěte, jestli budete mít k dispozici všechny materiály, které budete při své práci potřebovat, a jsou podmínkou pro přihlášení na kurz.

Přihlásila byste se na kurz, kde by nebyly materiály zahrnuty v ceně?

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..