Přišli jste o práci? A o rekvalifikačním kurzu jste uvažovali?

Přišli jste o práci? A o rekvalifikačním kurzu jste uvažovali?

Situace na pracovním trhu není zrovna růžová. Spousta firem v důsledku koronavirové krize propouští. To však neznamená, že práce není. Je, jen jde o to ji najít. Šance najít si novou práci snů vám zvýší i rekvalifikační kurzy.

Mezi největší poskytovatele rekvalifikačních kurzů patří společnost Orange academy, která momentálně po celé republice pořádá na téměř čtyři desítky kurzů. S různým zaměřením. Velké popularitě se spolu s jazykovými těší i kurzy účetnictví. Na nich si můžete osvojit základy účetnictví podvojného, mzdového, daňové evidence a spousty dalších v současné době vyhledávaných oborů.

Učte se online!

Mezi další vyhledávané rekvalifikační kurzy dále patří personalistika, online marketing stejně jako kurzy pro asistentky a sekretářky. Nemáte čas na kurzy docházet a účastnit se jich osobně? Tak zvolte kurz s online výukou. V nabídce Orange Academy momentálně najdete online kurz mzdového účetnictví se základy personalistiky.

Náplň kurzu

Co se na kurzech naučíte a kde všude své nabyté znalosti uplatníte? Absolvent rekvalifikačního kurzu se specializací na účetnictví se naučí vést účetnictví pro malé a střední firmy, a to od zavedení účetní jednotky až po účetní uzávěrku. Tato pozice je na trhu práce stále velmi žádaná. A ne jinak tomu bude i do budoucna. Bez profesionálně vedeného účetnictví se totiž žádná firma neobejde. Vy však budete umět i mnohem víc.

Rekvalifikační kurzy na 37 místech po celé ČR

Obáváte se, že rekvalifikační kurzy probíhají jen ve velkých metropolích? Tak tomu není. Orange Academy rekvalifikační kurzy účetnictví pořádá na 37 místech po celé České republice, tedy nejenom ve velkých městech, jako jsou Praha, Brno, Ostrava, ale i v Břeclavi, České Třebové, Jihlavě, Ivančicích, Opavě, Plzni atd. Kompletní seznam míst najdete přímo na stránkách agentury, nebo přímo. Spolu s podrobnou náplní kurzů, daty, cenou i jejich délkou. Tak neváhejte, rekvalifikační kurz vám možná změní život. A pokud ne přímo život, tak vám rozhodně zvýší vaše šance uplatnit se na trhu práce.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..