Pro koho je přeprava těžkých zásilek hračkou? Pro EasyLogistics


Pro koho je přeprava těžkých zásilek hračkou? Pro EasyLogistics

Pod pojmem těžká zásilka si nepředstavujte velkou skříň či klavír. Tentokrát mluvíme o opravdu těžkých věcech, jako jsou technologická zařízení, bagry, pece nebo dampery. Tohle všechno přepravuje společnost EasyLogistics po celé Evropě.

Firem, pro něž je denním chlebem přeprava nadrozměrných zásilek, v ČR není mnoho. Podnikat v tomto oboru není zrovna snadné. Potřebujete špičkové drahé stroje, zkušené řidiče a také know-how.

Logistická společnost pro nadrozměrnou dopravu

EasyLogistics není jen spediční firma, nýbrž logistická. Jaký je v tom rozdíl? Spediční firma sama nemusí realizovat dopravu, jejím úkolem je pouze ji smluvně obstarat. Naopak logistická společnost zajišťuje všechno od kompletace a zabalení zásilky přes manipulaci a uskladnění až po pojištění zboží nebo deklarování pro úřední účely.

Spediční služby tedy splní vaše požadavky, ale firma nezodpovídá za jejich kvalitu. Když se obrátíte na logistickou firmu, bude pro vás celý proces pohodlnější. Společnost obstará všechno od začátku až do konce vlastními silami a se zárukou kvality.

Přeprava těžkých zásilek je zdlouhavý proces

Každá nadrozměrná doprava se musí nejdříve pečlivě naplánovat. Je třeba vyřídit patřičná povolení, vymyslet vhodnou cestu a zajistit patřičnou techniku. Nejde jen o samotný převoz, ale také o to, jak se předmět či stroj zabalí a naloží. Pokud se stěhují výrobní stroje, požadavkem firmy často je, aby se kvůli tomu nemusel přerušovat denní provoz. Řešením je noční provoz. V noci jezdí méně aut, takže je jednodušší se pohybovat po komunikacích s velkým nákladem. Přeprava těžkých zásilek si vyžaduje také pojištění a mezinárodní komunikaci.

Není tedy divu, že se do podnikání v této oblasti nepouští jen tak někdo. Buďme za to rádi, jde i o naši bezpečnost na silnicích. S EasyLogistics se o bezpečí ostatních řidičů na silnici ani samotné zásilky nemusíme bát.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..