Profi nástroje na obrábění kovů


Profi nástroje na obrábění kovů

Kdo se zabývá profesionálním obráběním kovů, potřebuje kvalitního partnera pro dodávku nástrojů a dalších souvisejících pomůcek, jako jsou měřidla nebo upínací systémy. Skvělou nabídku najdete na webu Nastroje.cz.

Nástroje na obrábění kovů od profesionálů

Nastroje.cz jsou webovým projektem společnosti Michovský TOOLS. Jde o českou firmu, která dodává nástroje na obrábění kovů od prestižních výrobců pro profesionální průmyslové provozy, kovoobráběcí dílny i náročné kutily. V sortimentu jsou vždy nástroje s těmi nejlepšími užitnými vlastnostmi. Firma nabízí nadstandardní skladové zásoby, takže garantuje velice rychlé dodání. Mimo to vám v Michovský TOOLS pomohou i v rámci svého profesionálního servisu. Poradí vám s výběrem vhodných nástrojů i měřidel. Měřidla a kalibry vám samozřejmě dodají spolu s kalibračním protokolem.

Michovský TOOLS dodává frézy, nástroje pro soustružení, vrtání, závitníky, upínáky, kalibry i měřidla

Michovský TOOLS dodává tvrdokovové frézy a frézy z monolitního tvrdokovu vhodné na obrábění běžné oceli, nerezu, mědi, hliníku, titanu, inocelu, Nimonicu i plastů. Dodává též frézy pro výrobu forem a zápustek, frézy pro kalené ocele i frézy s vyměnitelnými břitovými destičkami. Tvrdokovové frézy se tedy hodí k třískovému obrábění rovných, nebo tvarových ploch železných i neželezných materiálů.

Z nástrojů pro soustružení, tedy třískové obrábění obrobků rotačního průměru, dodává Michovský TOOLS destičky, nožové držáky a upichovací držáky.

Žádaným sortimentem bývají rovněž tvrdokovové vrtáky, které se dodávají ve dvou řadách, jako Economy line a Power line. Mohou být s vnitřním chlazením i bez něj a dodávají se ve všech délkách, rovněž jako kuželové a středící navrtáváky.

Pro profi i domácí dílny jsou určeny též závitníky vhodné k vyřezávání vnitřních závitů ve válcovitém otvoru, a současně závitová očka pro vnější závity. Nástroje se upevňují do vratidla.

Pro výrobu bývají rovněž nepostradatelnými kalibry a měřidla, ale též kleštinové upínače a kleštiny. I ty ve svém sortimentu Michovský TOOLS nabízí.

O firmě Michovský TOOLS

Společnost Michovský TOOLS již 20 let pomáhá firmám zaměřeným na obrábění kovů soustředit se na svůj core business a zajišťuje pro ně dodávky kvalitních a ekonomických nástrojů na obrábění kovů. Nabízí příjemné ceny, poradenství a konzultace, ale i neustálé zkvalitňování sortimentu.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..