Pro zahradní lenošení potřebujete exkluzivní zahradní nábytek

Pro zahradní lenošení potřebujete exkluzivní zahradní nábytek

Zahradní lenošení se pro spoustu lidí v posledním roce stalo novým životním stylem. Co jiného také dělat, když jsou možnosti cestování tak omezené a v některých chvílích jsme dokonce nemohli opouštět domov? I tohle jsou důvody, proč se Češi pustili do vylepšování svých zahrad.

Vytvořit si na zahradě útulné prostředí vám pomůže hlavně zahradní nábytek, a nejen tak ledajaký. Zapomeňte na plastové stoly a židle, vaše zahrada by měla nějak vypadat. Luxusní zahradní nábytek nemusí být drahý.

Pro lenošení potřebujete zahradní lehátko nebo rovnou postel

Chcete si na vlastní zahradě doopravdy odpočinout? Potom se zaměřte na exkluzivní zahradní nábytek – žádné stoly a židle či křesílka, nýbrž lehátka a zahradní postele.

Moderním trendem je dopřát si na zahradě prvky, které znáte z interiéru. Podívejte se na web DRstudio.cz a nechte se inspirovat: 

Postel na zahradu či terasu má konstrukci z nerezavějícího a povrchově upraveného hliníku, ten je kombinován s odolným dřevem z přírodního teaku. Sedáky tvoří pěna Quick Dry Foam. Široký rám okolo postele je jako dělaný pro odložení talíře s nějakou dobrotou. I na vlastní zahradě si tedy užijete pohodlí jako v hotelu u bazénu

Vynikající volbou je i zahradní sedačka

Místo stolu a židlí se na zahradách i terasách začínají čím dál více objevovat sedací soupravy, třeba rohové. Trendem jsou nízké soupravy, opět s rámem pro odložení pokrmů a samozřejmě s měkkým polstrováním. Teakový zahradní nábytek je trvanlivý, potahy na polštáře jsou také odolné vůči povětrnostním vlivům.

Sedačku je vhodné doplnit nízkým konferenčním stolkem. Na zahradě si prostě a jednoduše můžete vytvořit takový další obývací pokoj, který může zůstat venku po celý rok. Ostatně u takových kusů nábytku jako je sedačka či postel ani není jiná možnost, ty nesklidíte do sklepa tak snadno jako stůl se židlemi.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..