Proč je automatizace vjezdové brány správnou volbou?

Proč je automatizace vjezdové brány správnou volbou?
Proč je automatizace vjezdové brány správnou volbou?

Na danou otázku bychom mohli odpovědět velmi stručně. Automatizace vjezdové brány s pomocí vhodně zvoleného pohonu je neuvěřitelně komfortní záležitost. Ovšem to zřejmě tušíte, jen by se vám možná hodily další praktické informace. V následujících řádcích jsme je pro vás nachystali jako na stříbrném podnose.

Investice, které nebudete litovat

Kdyby byly pohon a univerzální dálkový ovladač na vrata zdarma, pravděpodobně by byly ozdobou každé vjezdové brány. Jenomže nejsou. Připravte proto peněženku na určitou vstupní investici (řádově v nižších desetitisících). Můžete na ni však pohlížet jako na trvalou investici do svého bydlení – hodnota vašeho domova se zvýší, a v případě prodeje se rozhodně nevytratí. Naopak -nemovitosti vždy systém automatického otevírání vrat přidává na atraktivitě.

Otevře se dříve, než dojedete domů

Na moderních pohonech bran je skvělé, že není sebemenší problém je integrovat do systému chytré domácnosti. Kromě klasického dálkového ovládání tak budete moct používat také mobilní aplikaci. A třeba si klidně nastavit automatické otevírání na základě geolokace. Jakmile se přiblížíte k pozemku, pohon se aktivuje a vy rovnou vjedete dovnitř, aniž byste museli ztrácet čas před vraty.

Ruční otevírání vám rozhodně nebude chybět v zimě a vždy, když budou venku „padat trakaře“. Jako správný provozní ředitel svého bydlení bránu otevřete zpoza volantu.

A pokud by se do dráhy zavírající se brány nachomýtlo dítě nebo třeba domácí mazlíček, citlivý senzor okamžitě nařídí otočení chodu.

Malý velký pomocník

Pohon posuvné brány exteriér nijak nenaruší. Jedná se o nenápadné a tiché zařízení, které po instalaci nevyžaduje prakticky žádnou údržbu. Odolnost kvalitně zpracovaných systémů bývá neuvěřitelně vysoká – z poškození okolními vlivy nemusíte mít strach.

Pohony bran a další kované polotovary zakoupíte ve specializovaném eshopu kovopolotovary.cz.

Zdroj obrázku: NIKCOA / Shutterstock.com

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..