Proč jsou BMW v Česku tak populární navzdory vysoké ceně?


Proč jsou BMW v Česku tak populární navzdory vysoké ceně?
Proč jsou BMW v Česku tak populární navzdory vysoké ceně?

V Česku na silnicích vídáme hlavně vozy Škoda. Velké procento prodaných vozů u nás patří ovšem i německým automobilkám v čele s BMW. Jak je možné, že Češi BMW tolik milují navzdory jejich ceně, když na všem ostatním se snaží co nejvíce šetřit?

Automobily BMW nejsou úplný extrém. Našli byste řadu cenově srovnatelných, nebo dokonce ještě dražších aut – Tesla, Ferrari, Porsche apod. Přesto se jedná o dost drahá auta. A nejde jen o pořizovací cenu, drahé jsou i opravy, náhradní díly atd.

Po autech BMW je poptávka i v bazarech

Češi mají zájem o nové vozy BMW i o ty bazarové. O BMW je v autobazarech zájem a autobazary to dobře vědí, takže si kolikrát nastaví pořádnou marži – vědí, že auto této značky prodají i za vyšší cenu. Pokud kupujete bazarové BMW, vždycky je dobré si přes VIN ověřit historii daného vozu. Zvládnete to online například zde: www.carvertical.com/cz/bmw-vin-decoder.

Vozy BMW lákají na skvělý výkon a styl

Anketu AutoTrader o nejmilovanější auto letos vyhrálo BMW řady 3. Čím to je? BMW je po celém světě vnímáno jako synonymum výkonu, luxusu a zábavy. Téměř každý řidič by vám potvrdil, že řídit BMW je pocta, zábava, zážitek a svým způsobem potěšení. Rychlé zrychlení, rychlá odezva, plynulé řazení. Auto značky BMW si poradí s každou zatáčkou a zákazníci to milují.


BMW vypadají skvěle a lidé mají rádi pěkná auta. Vlastnit BMW je odmala sen mnoha kluků (i holek), řada Čechů si auto spojuje s postavením a životní úrovní. Majitelé BMW tedy svým autem dávají najevo, že se rádi obklopují luxusem.

Značka nepřestává nabízet řadu modelů

Všimli jste si někdy, že některé firmy se soustředí na jeden typ automobilů? BMW nikoliv. Pořídíte od nich luxusní sedan, pěkné SUV i malé autíčko řady 1 vhodné pro ženy. Díky tomu pokrývají široké spektrum zákazníků, každému nabízí něco.

Ano, na trhu seženete i levnější auta s dobrým výkonem a vysokou kvalitou. Jenže BMW je prostě BMW… V Česku je to pojem, vždycky byl a patrně ještě dlouho bude. Tak nezapomeňte, kdybyste si přece jen chtěli pořídit bazarové BMW, dekódujte nejdříve VIN kód, ať víte, s jakým vozidlem máte tu čest.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..