Proč naše pleť stárne a jak tomu zabránit?

Proč naše pleť stárne a jak tomu zabránit?
Proč naše pleť stárne a jak tomu zabránit?

Jste zvyklí na pravidelnou péči o svou pleť, ale přesto vás děsí pohled do zrcadla, kde objevujete nové a nové vrásky? Víte, co vaší pleti pomocí kosmetiky nedodáte? 

Tajemství, které si mnozí střeží

Někteří lidé si na doplňky stravy s kolagenem zvykli natolik, že jsou již přirozenou součástí jejich dne. Je to poté poznat na jejich lesklé hřívě, pevné a pružné pleti, a také na jejich nehtech a pohybovém aparátu. Kolagen totiž působí příznivě také na naše klouby. Pokud ve svém okolí znáte někoho, kdo vypadá skvěle a je zvyklý se o sebe starat, je možné, že užívá pravidelně kolagenové doplňky stravy a oddaluje tak proces stárnutí těla. Kosmetika řeší pouze vnější problém.

Proč pleť stárne?

I když se večer pravidelně odličujete a své pokožce věnujete řádnou péči, nejdůležitější je výživa. Pokud konzumujete pestrou stravu a zaměříte se na doplňování kolagenu, stárnutí vás trápit nebude. Od našich 25. narozenin totiž každý rok klesá produkce kolagenu, kterému vděčíme za pružnou a mladistvou pokožku. Když kolagen tělu nedodáme stravou, budou pleť, pohybový aparát, vlasy i nehty stárnout rychleji.

Zpomalit celý proces lze významně

Stárnutí pleti přitom lze výrazně oddálit. Pokud budeme ve své stravě pravidelně přijímat kolagen, pleť si zachová svou pružnost i odolnost. Produkce vrásek se sníží a vlasy budou vyživené. Nehty i klouby budou mít výživu, kterou potřebují. Spolu s pravidelnou a pestrou stravou se tak postaráte o to, aby se celý proces stárnutí oddálil o dlouhé roky.

Doplněk stravy v podobě kolagenu se nejčastěji používá v podobě sypké směsi, kterou si jednoduše rozmícháte v pití a připravíte si tak nápoj. Sypká směs s kolagenem se užívá pouze jednou denně a výsledky se dostaví již během několika týdnů. Do měsíce tak uvidíte, jak je vaše pleť pružnější a vlasy vyživené.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..