Proč nejde Skype


Proč nejde Skype
By: Mike Licht
Proč nejde Skype

Spousta lidí po celém světě zná ten nepříjemný okamžik, když potřebujete nutně hovořit přes Skype, a on zrovna nejede. Co s tím můžete dělat a čím to může být způsobeno? Na to se vám pokusíme nyní odpovědět.

Špatné připojení

Jedním z nejčastějších problémů je špatné připojení k internetu. Může se jednat o problém na straně poskytovatele vašeho připojení, stejně tak se může stát, že je například přijímač Wi-Fi signálu vypnutý, nebo třeba špatně připojený. Proto nejdříve zkontrolujte tento aspekt, bez kterého se ke komunikační službě Skype skutečně nepřipojíte.


Neaktualizovaný Skype

Podobně jako jiné programy i Skype je pravidelně aktualizovaným programem, a to především proto, abyste mohli jeho služby využívat naplno. Pokud vám tedy Skype nejede, zkuste jej aktualizovat, znovu zapnout a uvidíte, že po tomto úkonu vám Skype pojede jako kdysi.

Chyba na straně Skype

Pokud nezabere ani jedna z výše uvedených rad, pak nezbývá než konstatovat, že se pravděpodobně jedná o problém na straně programu Skype. Proto zkuste buď napsat na jejich podporu, která je ale většinou v angličtině, nebo vyčkejte, doku se problém na straně Skype neodstraní.

 
31  1. Dobrý večer.Mám nainstalovanou novou verzi skype.Mám problém že se mě nikdo nemůže dovolat nezvoní mě to.Prosím o odpověd čím to může být.Já se dovolám všude.Děkuji Špačková.

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..