Proč šetřit energiemi


Šetření energiemi je velice důležité. A proč vlastně ? Jednak zabráníme brzkému vyčerpání světových zásob uhlí, ropy a plynu a za druhé snížíme znečišťování životního prostředí. Jeden člověk samozřejmě svět nezachrání ale když budeme šetřit energiemi všichni, můžeme prodloužit světové zásoby o stovky let.




O Honza Neckář 4831 Articles
Honza Neckář je provozovatel sítě praktických radničních webů. BezvaRady.eu provozuje od roku 2015. Email: jan@neckar.cz.

Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.