Proč si lidé koušou nehty


Často můžete vidět lidi jak si koušou nehty. Je to snad aby vypadali lépe nebo nemají na nehty nůžky ? Ne ne , kousají si je kvůli nervozitě. Stejně tak nervózní člověk neustále poklepává nohou , nebo se neustále škrábe na hlavě. Až tedy uvidíte člověka si kousat nehty , není to nemoc ale nervozita.




O Honza Neckář 4831 Articles
Honza Neckář je provozovatel sítě praktických radničních webů. BezvaRady.eu provozuje od roku 2015. Email: jan@neckar.cz.

Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.