Často můžete vidět lidi jak si koušou nehty. Je to snad aby vypadali lépe nebo nemají na nehty nůžky ? Ne ne , kousají si je kvůli nervozitě. Stejně tak nervózní člověk neustále poklepává nohou , nebo se neustále škrábe na hlavě. Až tedy uvidíte člověka si kousat nehty , není to nemoc ale nervozita.
Zanechte odpověď