Prodej bytu zvládnete i bez realitní kanceláře

Prodej bytu zvládnete i bez realitní kanceláře

Prodej nemovitosti patří mezi nejdůležitější životní rozhodnutí. Můžete na něm vydělat i prodělat. Poradíme vám, co udělat pro to, abyste na prodeji opravdu vydělali. Bez realitní kanceláře!

V některých zemích se lidé prodejem nemovitostí živí. Jeden rok nemovitost koupí a druhý prodají. Samozřejmě s náležitým ziskem. A další rok učiní to samé. Jakmile nastřádají určitý kapitál, pořídí si nemovitostí hned několik. A postupem času si z realit udělají výhodný byznys. Bylo by něco podobného možné i u nás? Vzhledem k současným cenám nemovitostí zřejmě nikoliv, což ovšem neznamená, že stále u nás nemůžete dobře prodat. Můžete. Za splnění určitých podmínek.

Jděte na prodej bytu jinak

Většinu lidí napadne prodej nemovitosti svěřit realitní kanceláři. Ta sice vše podstatné vyřídí za vás, ale za kolik a s jakými výsledky? I s realitní kanceláří můžete dost prodělat. A zdaleka nemáme na mysli jen několikaprocentní provizi z kupní ceny, kterou si z prodeje realitní makléř strhne. Hodně prodávajících si stěžuje, že je makléř nutil ke snížení ceny prodávané nemovitosti. S vidinou rychlého prodeje na nabídku nakonec kývli. A tím o část svých peněz přišli. V součtu s výší provize může jít o několik set tisíc korun. O ty přece nechcete přijít. Proto na prodej bytu jděte jinak.

Bez realitky se obejdete

Při prodeji i koupi nemovitostí se dnes bez realitky obejdete. Plně ji zastoupí férový realitní portál CINCINK. Slyšíte cinkání skleniček po dobře uzavřeném obchodu? Ten zazní i po tom vašem. Realitní portál za podpory silného partnera v podobě Komerční banky vám při prodeji vaší nemovitosti bude asistovat. Širokou škálou služeb, které váš prodej nejenom usnadní, ale docílí, že za svou nemovitost dostanete co nejvyšší cenu.

Nejenom inzerát zdarma

Na portálu si máte možnost nejenom podat inzerát zdarma, ale ten inzerát především bude mít profesionální podobu. Taktéž dobře zformulovaný, chybět v něm nebudou profesionální fotografie, video, grafická vizualizace, 3D plánek interiéru a další nezbytnosti, které potenciálnímu kupci vámi prodávanou nemovitost dobře představí. To je totiž základ.

Právní, daňové i finanční služby

Férový realitní portál CINCINK toho ovšem nabízí mnohem víc. V podstatě sdružuje všechny specialisty z řad právníků, odhadců, technických inspektorů, grafiků, editorů, daňových a finančních poradců, kteří jsou připraveni nabídnout vám pomocnou ruku. Erudovaní advokáti prostřednictvím portálu nabízejí své právní služby, finanční poradci vám poradí, co udělat pro to, abyste dosáhli na hypotéku, poradci daňoví pak tu jsou od toho, aby kupující neopomenul uhradit daň z nabytí nemovitosti.

Výhodou portálu CINCINK je to, že služby portálu využít můžete (ale nemusíte). To, jakou službu si zvolíte, je jen na vás. A jen za tyto služby samozřejmě platíte. Tak neváhejte! Chcete přeci dobře prodat, ne? 

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..