Pronájem auta na míru firmám

Pronájem auta na míru firmám

Půjčoven aut, které pronajímají vozidla soukromým osobám, je všude spousta. Samozřejmě tam můžete přijít také jako firma, ve většině případů vám vyhoví. Pokud ale toužíte po něčem přímo pro vás, tedy pro firmy, existuje řešení.

Autopůjčovna AutoCorp, a.s. se specializuje na pronájem a servis vozidel pro firemní klientelu, pojišťovny, leasingové společnosti nebo asistenční služby. Fyzickým osobám vůbec nepronajímá, podmínky má nastavené prostě tak, aby vyhovovaly firmám. Funguje již od roku 2007 a od té doby si ji oblíbila spousta společností.

Kde má autopůjčovna pobočky?

AutoCorp funguje jako půjčovna aut Olomouc, dále poskytne své služby v Liberci, Pardubicích a jiných městech. Sídlo má však v Brně a pobočky v Praze a Ostravě. Působí v celé republice, vozidla pronajímá též do zahraničí, zejména na Slovensko, do Rakouska, Polska, Holandska a Maďarska.

Od malých osobních až po užitková

Ve vozovém parku si vybere každá firma. Nechybí zástupci menších osobních automobilů, komu jde zejména o úspory, ten se podívá v kategorii Economic. Stejně tak si vyberete prémiové SUV, případně devítimístné vozidlo. Nechybí ani řada užitkových vozidel.

Vozový park si lze prohlédnout online, cenové nabídky jsou však připravovány na míru až na vyžádání. Domluvit lze dlouhodobý i krátkodobý pronájem, AutoCorp vychází vstříc.

Servis je zajištěn u partnerů

Firmy si chtějí půjčit auto či vícero aut a o nic dalšího se nestarat. Jde to. Auto si samozřejmě čas od času vyžaduje nějakou péči, stačí s ním ale dojet k nějakému ze široké sítě partnerských servisů, jež má půjčovna aut Pardubice nasmlouvané. Tam se o něj postarají.

Kdyby náhodou musel být auto dáno na delší dobu do opravy, půjčovna aut Liberec a jiná města vám na celou dobu opravy poskytne náhradní vozidlo. Konkrétní podmínky jsou uvedeny na webu.

Veškeré podmínky jsou šité na míru firemním klientům. Jistě budou vyhovovat i vám.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..