Půjčka pro začínající podnikatele je připravena pomoci ještě dnes

Půjčka pro začínající podnikatele je připravena pomoci ještě dnes

Potřebujete malou finanční injekci, ale banka vám příliš nevěří? Bude to i proto, že má své podmínky. OSVČ, který ještě nemá prakticky žádnou historii, je jednoduše nesplňuje. Když ale jedna šance nevyjde, okamžitě se nabídne druhá, přesně to říká zákon trhu. Začínající podnikatelé se mohou snadno obrátit na nebankovní sektor, jenž je v této otázce mnohem přívětivější. Bude požadovat jen základní formality a obejde se bez složitých formulářů. Osobní schůzka? Ne, ta vůbec není nutností. Veškeré náležitosti týkající se úvěru zvládnete dořešit z pohodlí domova.

Vyberte si mezi různými možnostmi

Je možné si půjčit pět tisíc korun na týden nebo také deset tisíc na dva týdny. Záleží také na tom, jaký konkrétní výdaj ve svém podnikání řešíte. Půjčka pro začínající podnikatele má pevně stanovené mantinely, ze kterých lze vybírat. Rozmezí je 5 a 30 tisíc korun, doba splatnosti 7 a 30 dnů. Vyberete si? Výborně, celá záležitost může být dotažena ještě dnes. Rychlost je totiž jednou z předností těchto úvěrů a jak známo, v podnikání nelze otálet, protože už za pár hodin může být vše docela jinak. Co dalšího patří mezi klady podobné půjčky?

  • Bezpečnost a diskrétnost. Samozřejmostí je pečlivá ochrana osobních dat všech klientů.
  • Jednoduchost. Zvládnete vyřešit všechny náležitosti během pár minut, a to i když nejste IT.
  • Transparentní přístup. Okamžitě víte, na čem jste. Žádné tajnosti, máte naprostý přehled!

Samozřejmostí je také minimum podmínek

A co vše se po vás bude vyžadovat? Nemusíte si dělat starosti, protože půjčka na podnikání má jen minimum potřebných náležitostí. Není důvod chodit na pobočku, nevyžaduje se dlouhý telefonát. Musíte jen doložit, že jste opravdu OSVČ (tedy předložit IČ), následně se vyžaduje už jen ověření totožnosti a bankovního účtu.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..