Realistická vizualizace jako velký pomocník při plánování interiéru

Realistická vizualizace jako velký pomocník při plánování interiéru
Realistická vizualizace jako velký pomocník při plánování interiéru

I když při pořizování koupelny či nové kuchyně už bereme vizualizace jako standard, u proměny jiných prostorů váháme nejen s oslovením profesionála, ale i vytvořením 3D návrhu. Proč byste se měli svěřit do rukou profesionálů z bytového studia při vybavování dětského pokoje, proměně obývacího pokoje či zařizování ložnice? Přinášíme 3 důvody, proč se vytvoření vizualizace a oslovení profíka opravdu vyplatí a nebudete této investice litovat.

Trendy a styly jako na dlani

Tak jako jdete k doktorovi když vás něco bolí a třeba za zedníkem v případě pomoci se stavbou domu, když jde o zásadnější proměny v interiéru, vaše kroky by měly vést do profesionálního interiérového studia. Jako každý odborník, tak i ten na bytový design vám značně rozšíří rozhled. Jaké trendy kralují současnosti, jak dostat do prostoru více světla a které materiálové kombinace se postarají o útulnou atmosféru? Tohle všechno a spoustu dalších vychytávek a nápadů se vám dostane od profíka na krásné interiéry.

Ale to není to hlavní. Rady a zajímavé tipy jsou sice fajn, ale největší výhodou bytového designéra je, že všechny trendy vašemu srdci blízké umí vnést právě do vašeho domova a s pomocí vizualizace vám ukázat i možný výsledek. Každý prostor je jiný a každý má své “mouchy”. Právě proto se také při proměnách interiéru na vlastní pěst často stává, že ne každý nápad vypadá u nás doma tak dobře, jako v katalogu. A to bohužel i když se nám líbí sebevíc. Interiérový designér rozpozná slabé i silné stránky každého prostoru a dokáže z něj dostat to nejlepší. Můžete se spolehnout, že pod rukama profesionála se z jakéhokoliv domova stane designový klenot, který hravě strčí do kapsy i ty nejkrásnější interiéry z Pinterestu!

Berlička představivosti

Pokud to s vaší představivostí není úplně nejlepší, s realistickou 3D vizualizací vám může spadnout velký kámen ze srdce. Jen těžko se vybírá nejlepší verze budoucího interiéru, když si nedovedete přesně představit všechny nápady, barevné kombinace i řešení, s nimiž za vámi designér přichází. 3D návrhy se dnes opírají o konkrétní rozměry a dispozice interiéru a jsou skutečně velmi věrohodné. Pokoj si lze prohlédnout ze všech úhlů a dokonce i do těch nejmenších detailů, takže nebude problém se rozhodnout nejen o použitých barvách a materiálech, ale třeba i o rozmístění nábytku a pokusit se si představit, jakou atmosféru bude interiér mít po dokončení.

Přesný návod pro řemeslníky

Může se stát, zejména v malých prostorech je to opravdu velmi časté, že váš nový interiér bude vyžadovat nějaké to řešení na míru. U větších prostorů jsou časté i menší větší zásahy a úpravy. V obou případech je asi jasné, že bude nezbytné, aby ruku k dílu přiložil nějaký ten šikovný řemeslník. Nechcete-li si komplikovat komunikaci neobratným vysvětlováním svých požadavků a riskovat nějaké zbytečné chyby a problémy, nejjednodušší je předložit stavební firmě či řemeslníkovi návrh designéra, v němž je vše detailně zaneseno. A kde dnes ty zkušené pracanty vůbec seženete? Bytová studia mají své dodavatele designového nábytku i doplňků a velmi často bývají v úzkém spojení s opravdu spolehlivými firmami, které dokáží přenést do reality všechny nápady a realizovat výrobu i úpravy na míru. Oslovíte-li tedy dobré studio, máte velkou šanci, že zde celou rekonstrukci a předělávku interiéru zvládnete od A od Z.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..