Regálové systémy jsou perfektní organizační pomocníci

Regálové systémy jsou perfektní organizační pomocníci


Bez regálových systémů si dnes umíme jen těžko představit sklady, obchody, archivy a další prostory určené ke skladování či vystavování výrobků a dokumentů. Na trhu jich je velká spousta, a není proto vůbec žádný problém vybrat si takový, který přesně a bez kompromisů splní vaše pracovní nebo soukromé požadavky.

Materiál

Regálové systémy do skladů a obchodů se dnes vyrábějí ze třech různých materiálů. Jsou jimi plast, kov a samozřejmě dřevo. Plastové regály se rychle a jednoduše sestavují. Téměř vůbec nepodléhají okolním vlivům, zejména pak nadměrné vlhkosti. Nestárnoucí klasikou jsou regály dřevěné. Jsou pevné, stabilní a krásně vypadají. Nejčastěji se používají v interiérech, v nichž nehrozí vlhkost a poškození dřevěné konstrukce. Vysoce odolné jsou kovové regály s velkou nosností. Mohou se použít kdekoliv, kde je potřeba něco přehledně uskladnit. Aby vám dlouho vydržely, umisťujte je do interiérů nebo tam, kde na ně neprší.

Montáž

Každého, kdo si pořizuje nové regály, jistě zajímá, jak náročná je jejich celková montáž. Šrouby, nebo bez šroubů? Musíte se rozhodnout. Jste-li kutil tělem a duší a bez šroubků si neumíte představit žádné zábavné odpoledne, pak je volba jasná. Šroubovatelné regály se sestavují déle, jsou však mnohem stabilnější a bytelnější. Modely bez šroubků sestavíte raz dva. Jednotlivé díly do sebe pouze zacvaknete a máte hotovo.

Variabilita

Systém modulové stavebnice je to nejlepší, co si v oblasti regálových řešení můžete dopřát. Jen tak získáte dostatečnou variabilitu, která dělá z regálů to nejlepší řešení k organizaci věcí. Variabilní regál si sestavíte podle svých představ tak, aby splňoval kritéria, kvůli nimž jste si ho pořizovali. Výška, šířka, nosnost i rozložení polic, o tom všem si rozhodnete úplně sami.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.