Reklamní předměty – jaké jsou ty nejoblíbenější?


Reklamní předměty – jaké jsou ty nejoblíbenější?
Reklamní předměty – jaké jsou ty nejoblíbenější?

Speciální akce, uznání zaměstnanců, dary klientů – všechny tyto příležitosti jsou ideální příležitostí k darování reklamních předmětů, které dají vaší značce firmy, společnosti jinou úroveň.

Pera, tužky, propisky

Psací potřeby se nikdy neomrzí, už jen z toho důvodu, že jsou neustálou součástí nás všech. Každá společnost či firma potřebuje kvalitní značková pera, která prezentují identitu dané firmy. Používání psacích potřeb je jeden z nejjednodušších způsobů, jak okamžitě rozpoznat značku, firmu, společnost – ať už jsou pera umístěna na recepci pro zákazníky nebo využívána zaměstnanci na pracovišti. Jedná se o jeden z nejzákladnějších reklamních předmětů, který by vám neměl chybět.

Předměty pro moderní technologie

Nejlepší reklamní předměty jsou o užitečnosti, a technologické dárky nikdy neurazí, v dnešní moderní době spíše pomůžou a potěší. Tento druh propagačního předmětu je populární zejména mezi tzv. chytrými obchodníky, kteří je využívají na svých schůzkách, meetinzích apod. Tím firemní předmět oslovuje mnohem více lidí. Na mysli jsou například flash disky, power banky, telefonní stojany, USB rozbočovače a mnoho dalších


Lidé milují zábavu

Propagační předměty by neměly zahrnovat pouze neosobité a tematicky laděné předměty k vašemu typu podnikání. Někdy je důležité ukázat tu světlejší – přátelskou stranu vaší firmy. Proto mnozí obchodníci vytahují jako svou „tajnou zbraň“ zábavné propagační dárky. Jedná se o typy produktů, které zanechávají trvalý dojem a činí vaši značku nezapomenutelnou. Pomáhají vašemu podniku vyniknout tím, že ukazují, že váš tým je zábavný a miluje to, co dělá. Víte, co do této sekce propagace patří? Může to být třeba mluvící pero ve tvaru známé postavičky, stylový antistresový míček nebo dnes tolik oblíbený sliz ve vajíčku.

Reklamní předměty pro zaměstnance

Dalším důvodem, proč mít zásobu propagačních předmětů je, že je využívají i sami zaměstnanci – například formou diářů – avšak ne těch obyčejných, ale těch motivačních. Dále například sportovní láhev na pití, kterou zaměstnanci využijí při sportu a mnoho jiných zajímavých předmětů.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..